Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el a babának...

Mikor kezdtetek el a babának vásárolgatni? Van ilyen kérdés tudom, de én a "mai" kismamikra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

17.45!Nem támadások voltak hanem kérdések! De te sem vagy jobb mint a "támadók",majd a kérdező reagál ha akar! Az igazságosztó komment is tiszta gáz! A kérdésre a válsz,hogy én nagyon korán vásároltam és kaptam cuccokat.9 héttől már voltak baba holmik.Mostanra majdnem minden megvan.

30 hetes

2009. dec. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Úgy látszik félidő körül kezdik nagytöbbségben a kismamik.

A "mai" az idézőjelben van, ez viszont tudtommal módosíthatja a konkrét jelentését a dolgoknak, vagyis ha van annyi eszünk, akkor rájövünk, hogy miért került a szövegbe a "mai" kismamik.

Mi mostanában kezdtük/kezdjük. 19+4 hetes vagyok, kisfiam lesz. Januárban rengeteg leárazás van, túl korán sem akartam, és lecsúszni se szeretnék a féláras, aranyos cuccokról.

Eddig van, ami új a babának: 1 kis rugi, meg mégegy 3 hónapos korára, 2 kissapka, 1 pár zokni, 2 ingecske, 4 pár zokni. Ez nem sok egyelőre. :) Boldog babavárást mindenkinek!

2009. dec. 28. 11:51
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Igen módosíthatja a konkrét jelentést de lesz attól még egyértelmű, hogy nálad mi a mai!Úgy látszik nekünk nincs ennyi eszünk mert elsőre nekem sem ugrott be, hogy mire érted.De ami azt illeti senki nem támadott be , tényleg csak megkérdezték.Csak erre volt eszük, eszünk!Szíves elnézésedet kérjük!

Boldog babavárást!

2009. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Bocs!Azt akartam írni, hogy attól még nem lesz egyértelmű.
2009. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én csak a nyolcadik hónap végén kezdtem el vásárolni! De van aki már a harmadik hónap után megvesz mindent. Ez egyéntől függ!
2010. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

szia én már megszültem 4 hós a kislányom!! mi azt csináltuk a párommal hogy megvártuk mig ki derül hogy mi a neme utánna szép lassan meg vettünk neki mindent amira szüksége van mikor meg születik és azóta ugy csináljuk hogy ahogyan fejlödik ugy vesszük neki a dolgokat folyamatossan!

igy könnyebb ki adni a pénzt nem egyszerre kell ki adni azt a sokat!

2010. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!