Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el a babának...

Mikor kezdtetek el a babának vásárolgatni? Van ilyen kérdés tudom, de én a "mai" kismamikra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi kb. 28 hetesen kezdtük el a nézelődést és a vásárlást és úgy tervezem, hogy a 36. hétre mindent meg akarok venni és rendbe tenni. Az utolsó hónapban már nem akarok vásárolgatni, boltról-boltra járni. Van amit nem tudom, hogy megvegyünk-e, pl. mellszívó, azon még gondolkodom. Mérleget sem akarunk venni, ha rendben lesz a baba súlya, az felesleges, azt mondta a védőnő és csak az első 3 hónapban szükséges igazán, legfeljebb arra az időre kölcsönzünk.

33+3 hetes

2009. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

mi az h mai kismamik?


mi akkor amikok a kicsivel kb 6hós terhes voltam .

2009. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
az 1.babámmal olyan 30hetesen kezdtem el vásárolgatni,de akkorra már elég sok mindent kaptam(használtan).azokat is rendbe rakta,úgy a 37-38.hétre szinte mindennel készen voltam.Most 18+5hetes vagyok,és mivel kicsi lesz a korkülönbség,nagyon ráérek még az esetleges vásárlással.Most inkább olyant veszek majd,ami a fiammal kimaradt.Felújíttatom a gyerekszobát,ha esetleg lány lesz a pocaklakó,akkor majd lányruhákat....de ezek is ráérnek majd.
2009. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én már a 20-22 hét környékén elkezdtem és mostanra már minden meg van (31.hét) az ünnepekre nem akartam hagyni, utána meg ki tudja milyenek lesznek az utak, hogy leszek a végén, stb.... szerintem el lehet korán kezdeni, főleg hogy ha több időd van nézelődni, érdeklődni, átgondolni, kevésbé költesz egy rakás felesleges dologra pénzt.
2009. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A 24. hét körül kezdtük el, de még mindig nincs meg minden, mert a vásárlási láz pénzhiány miatt útközben megrekedt.

35+2 hetes kismami

2009. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megtudtam, hogy kislány (20 hetesen)babaholmikat, de a babakocsi és egyéb nagyobb dolgok még hátra vannak. Egyrészt sokmindent fogunk kapni, másrészt most anyagilag eléggé lent vagyunk.

23 hetes km.

2009. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

mi az h. mai?

egy kismama mindegy mikor terhes ugyis abban az idoben vasarol amikor akar nem?10,20,30, vagy 35 hetes mindegy en nem vagyok mai es 30 korul kb!

2009. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Olyan idegesítő, hogy ha valaki föltesz egy kérdést, azt egy valaki biztos megfúrja. A "mai kismamik" szerintem azért került bele a szövegbe, mert elakarta kerülni a támadást a kérdező, hogy "Nézd vissza az előzőeket, volt már ilyen kérdés, minek ismételgeted!"

Hát sajna kedves kérdező, nem sikerült, valmamit úgy is találnak. Na mindegy.

Én 22 hetes vagyok és januárban elkezdünk nézelődni, vásárolgatni, mert nemrég megmutatta magát a babóm, hogy lányka.

2009. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
18. héten tutira láttuk hogy kislány lesz (4D), akkor vettem meg az első rucit. Majd 22 hetesen a babakocsit és szépen lassan a többit.
2009. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi kb. 30. hetes korunkba kezdtük a vásárást, de már meglévő lista alapján, sok mindent előre kinéztünk. Már csak apróságok hiányoznak, mint cumi, cumisüveg, pelenka..stb, azt már bárki meg tudja venni, ha esetleg nekem már nem lenne hozzá érkezésem, bár az elkövetkező két hétbe erre is sort kerítünk.

(33. hetes mami)

2009. dec. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!