Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a kispapa szett?

Milyen a kispapa szett?

Figyelt kérdés

Az egyik helyen ezt olvasom a másik helyen pedig azt.

Szóval köpenynek kell lennie, két külön álló részből állhat (rövid felső, és hosszú nadrág) vagy az teljesen mindegy?

Nem tudom, hogy melyiket vegyük meg.



#szülés #öltözet #kispapa szett
2014. máj. 3. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a korházba vettük. Meg volt beszélve, ha itt az idő vigyünk 1000 ft-ot(4 éve) és cserébe adják a ruhát! De én azt már nem tudom mi volt rajta. Akkor nem arra figyeltem. :-))
2014. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nálunk a kórházban 3000 Ft, a boltban pedig 790-890 Ft.

Így a kórházit nem vesszük meg.

2014. máj. 3. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Azert kerul annyiba a korhazba mert az abbol befolyo penzt gyerekalapitvanynak gyujtik.

De szerintem az a biztos h megkerdezed mi van a korhazi szettben. Nekem a ferjem lekesett nemtudott bejonni, surgos csaszarom volt igy nem tudom pontosan. Gondolom sapka, korhazi kopeny es nadrag van benne.

De biztos vagy abban h amit te veszel kulon ruhat abba bemehet majd?

2014. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sapka, köpeny, lábvédő és maszk. De nálunk csak a kórházban vásároltban engedik be az apukát, mondjuk nálunk nem 3 ezer forint. Bár a férjem nagy darab, a köpenyt egyáltalán nem tudta összekötni, a cipővédő elszakadt, ahogy felhúzta, a sapkát mondták, hogy hagyja mert kopasz, a maszkra is azt mondták, hogy felesleges. Amikor megjelent a szülőszobában a szakadt lábvédőben, a köpenyben, ami a hátát takarta félig, az orvosom elkezdte keresni a telefonját, had fényképezze le, annyira viccesen nézett ki. Ezen röhögtünk a következő fájásig.
2014. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenki azt mondta az ismerőseink közül, hogy be lehet menni. Az egyik barátnőm most szült, ő mondta, hogy a boltban ennyi és nekik elfogadták azt.

Érdekes is lenne, ha csak a kórházban vásároltban engednék be a párom.

Sokan mondták, hogy a gyógyászati boltban is 800 Ft

2014. máj. 3. 15:51
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk nem kellett ilyen, pedig bent volt a párom végig, sőt a babát is megfoghatta miután a nővérek megvizsgálták

nem mindenhol kötelező, biztos kötelező ahol szülsz?

2014. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, itt 100%, hogy kell az apukának is. Ezt megkérdeztük. Anékül nem engedik be sajnos. Bár egy részről érthető, hisz nem lesz "koszos" a hétköznapi öltözete :)
2014. máj. 3. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is gyógyászati boltban vettük meg, betettük a kórházi csomagomba és mikor kellett ott előttük bontottuk fel. Van benne, felső, nadrág, cipővédő, sapi és szájmaszk (bár a szájmaszkot, sapit nem használta a párom nem kérték, sőt azt mondták, hogy a következő babánál is nyugodtan használhatjuk, mert ettől a kis időtől nem lett semmi baja :) El is van rakva :)
2014. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!