Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apás szülés alatt érdemes...

Apás szülés alatt érdemes vizuális rögzítőeszközöket használni?

Figyelt kérdés
pl.:kamera,stb. vagy inkább lélekben legyek ott jobban, mint hogy egyéb dolgok vonják el a figyelmemet.

2013. ápr. 10. 12:35
 1/5 Jégtánc ***** válasza:
100%
Páromnál csak telefon volt,szegénykém boldogságtól repesve remegő kézzel fényképezte a kis csöppséget megszületése után rögtön.Nem lettek túl jó képek,de nagyon örültem hogy minden nap megtudom nézni ahogy lefürdették,vagy ahogy rajtam fekszik nyálkásan véresen:) Vigyél nyugodtan aztán vagy használod vagy nem:))
2013. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fényképeztem közben. Kamerám nem volt, akkor talán még mobil sem volt. Filmre venni talán túlzás, mert az végig lefoglal és nem veszel részt semmiben. De néhány fotó emlékbe elmegy, nekünk is jó, hogy van.
2013. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én bevittem a kamerát és bekapcsolva hagytam az egyik sarokba. :)

Jo vissza nézni. (Az már mellékes hogy ott felejtettem a szülőszobán, ugy hozta utánam a nővér.

2013. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fényképező volt a férjemnél, de csak és kizárólag szülés után használta. Nem örültem volna, ha szülés közben videóz vagy fényképez!
2013. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szülés közben nem fotóztunk,csak utána. Én is szeretem visszanézni a babám első perceit, mikor én még nem is láttam..meg mikor először a karomba vettem :) Persze, jobb megélni a pillanatot, de lőjetek el pár képet,annyira jó nézegetni később!
2013. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!