Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Passzív dohányzás árthat a...

Passzív dohányzás árthat a babának, ugye?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok. A párom jövő héten elutazik külföldre egy hétre üzleti ügyben. Én pedig félek, sőt rettegek itthon egyedül, gondolom a hormonok miatt, vagy nem tudom miért.

Arra gondoltam, hogy arra az egy hétre elmennék a szüleimhez vidékre. Csak ők bent dohányoznak a házban (nem is keveset), és óriási a füst. Megkérni sem akarom őket, hogy menjenek ki cigizni, mert jó ideig nem akarom nekik elmondani, hogy babát várok. Azért nem, mert anyukám tuti kikészítene azzal, hogy óránként rám telefonál valami hasznos tanáccsal. :)

Viszont a baba egészségét sem akarom kockára tenni. Ilyen helyzetben inkább ne menjek a szüleimhez, ugye?



2014. ápr. 29. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Én nem mennék a helyedben. Szervezz beszélgetős estéket barátnőkkel. Tudod, ilyen sütizős-jégkrémezős pizsipartikat :)
2014. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne menj, pláne ha még nem is akarod elmondani.
2014. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem is használ, de nem is árt annyira, ahogy mostanában mondják.

Amikor én babát vártam, a munkahelyemen mindenki dohányzott, és mégis egészséges lett a babám.

2014. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ananke ***** válasza:
58%

Én így nem mennék.Találkozz a barátnőiddel,de akár ott is aludhatna barátnőd.Jók az ilyen csajos esték.Próbálj ne félni,élvezd hogy magad vagy.Mert hamar elmegy a 9 hónap és egy ideig nem lesz ilyenre lehetőséged.Ha mégis félnél,akkor olvass,internetezzél,nézz filmet vagy menj el sétálni.Kapcsold ki az agyad.Van konkrét dolog ami miatt félsz?

Nekem 6 hónapos a babám,és anyósomék szintén lakásba cigiznek.Szerencsére van egy nyaraló ahova leköltöztek mikor terhes lettem,de ha itt vannak megy a vita,hogy menjenek már le az utcára dohányozni.

Ha van kedved privátba írkálhatunk ha az segít!

2014. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hülyeség, de indokolatlanul félek mindentől.

Hogy betörnek, hogy kirabolnak, hogy megerőszakolnak a c.gányok, hogy földrengés lesz, hogy kigyullad a ház, hogy tusolásnál megcsúszom a kádban, eltöröm a lábam és egy hétig ott fogok feküdni, meg hasonló baromságok. :D

Szerintem tuti a hormonok miatt van, mert korábban sose fordult elő hasonló.

Az a baj, hogy nincsenek barátnőim, inkább csak fiúbarátaim. Róluk meg nehezen tudom elképzelni, hogy esténként a szoknyám mellet üljenek, akármilyen jó barátok is. :)

2014. ápr. 29. 10:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden estére szervezz be akkor egyet, nézzetek filmet, ilyesmi. A telefonod pedig ragaszd magadra :)

Áruljátok már el, mi haszontalan volt a válaszomban!

1.

2014. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!