Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos elveszítettük a babánka...

Sajnos elveszítettük a babánkat. Saját magamat okolom érte. Sok mindent másképp látok. Kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
2007. okt. 14. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! stein.evelyn@gmail.com

Nagyon remélem, hogy tudok. Írj!

2007. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fél éve,8 hetesen mi is elveszítettük a babánk. Szörnyü volt,én is magamat okoltam,de már tudom,hogy nem tehettem róla.Nem tudom nálad mi volt,de biztos vagyok benne,hogy te sem tehetsz róla! Most újra 6 terhes vagyok... Ha megírnád mi történt,talán írhatnék bíztatót. haklarzsofi@freemail.hu
2007. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
bocs az elöbbi hibáért,6 hetes terhes vagyok...
2007. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen nem estem át, de nagyon szívesen meghallgatlak, ha egy vállra van szükséged, ahol kiöntheted lelked.

futotimi@gmail.com

2007. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne okold magadat!

Nekem tavaly novemberben 10 hetesen ment el a babám. Nagyon sokat szomorkodtam miatta, de az ismerőseim, barátaim, családom azzal nyugtattak, hogy ennek a babának el kellett mennie és nemsokára lesz egy egészséges szép kisbabád.

Most 36 hetes terhes vagyok és november közepére várjuk a születését. Teljesen egészséges kisfiú.

Tehát egy év leforgása alatt elvesztettem egy kisbabát és születik egy kisbabám.


Ha túl leszel lelkileg a nehezén, akkor nagyon hamar össze fog újra jönni a pocaklakó.

Nagyon sok sikert kívánok! Kitartás!

2007. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek. Én tavaly júniusban egy 14 hetes babát veszítettem el, aki méhen belül elhalt. A mai napig nem tudom, mi lehetett az oka.De! Sikerült túllépnem és most 7 hetes terhes vagyok. Nekem már ez az 5. terhességem, és van 2 gyermekem,remélem a 3. is egészségesen fog megszületni.Fel a fejjel, lesz még babád!
2007. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! nagyon sajnálom ami veled történt. ne magadat okold érte, azzal csak rosszabb lesz. hidd el, ha egy baba meg akar születni, meg is fog. ha ezen fogsz idegeskedni, akkor csak késleltetni fogod azt, hogy ismét teherbe ess. a párod biztosan melletted áll, próbáld meg elterelni a gondolatodat. tudom nehéz, de ne arra gondolj, hogy mi lett volna ha....hanem arra, hogy az élet megy tovább, állj talpra, lehet még babátok és boldogok lesztek vele.


remélem érzed, hogy mennyien vannak melletted, légy erős!


egy 24 hetes kismama


és nagyon szurkolok nektek

2007. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 8 hetesen vesztettem el a magzatomat.Én is nagyon le voltam törve de biztos hogy valami oka volt annak hogy meghalt.Én most már csak előre nézek .Megvárjuk azt az időt amíg regenerálódik a szervezetem és utána próbálkozunk újra.

Fel a fejjel én is tudom milyen de ha van egy megértő társad vagy barátaid akkikel megbeszélheted az nagyon jó dolog.

Ha akarod írhatsz nekem: budi8@citromail.hu

2007. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nagyon sajnálom ami veletek történt!én 12 hetesen vesztettem el az első babám ez volt 10 éve,de a mai napig néha azt számolgatom,hogy mennyi idős lenne most!nehéz,tudom,azt is tudom,hogy könnyű beszélni,hogy jobb lesz,meg hogy ennek így kellett történni,mert te úgyis meg kérdezed,hogy de miért?!gondolkodj,mert azt kell,de kérlek ne magadat okold!hidd el,hogy nem éri meg!rá megy a kapcsolatod,és ezzel senkin nem segitesz!én nagyon szívessen meg probálok neked segiteni,ha gondolod irj!andika1983@citromail.hu
2007. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!