Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt akinek a babája az...

Van itt akinek a babája az ultrahangokon mindig nagyobb/idősebb a számított terhességi korához képest?

Figyelt kérdés
Nálam a terhességi kort az utolsó menstruációtól számolják. A 10.,12. hetes ultrahang szerint kb. egy héttel előrébb vagyunk a biometriai adatok alapján. Sőt,a 18.heti uh-n már másfél héttel nagyobb a baba,mint "kellene". De én tutira tudom,hogy maximum pár nappal készülhetett előbb a félidőnél. Ez nem baj,ugye?
2009. dec. 19. 12:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Terhes cukrom volt, végig azzal riogattak, hogy hatalmas lesz a gyerek :S 36. heti UH-on már 3 kiló volt, azt mondták, ha nem tartom szigorúan a diétát, 5 kiló is lehet :O végig féltem, hogy nem fogom tudni megszülni a kisbabámat, 40. hétre 3 kilóval született meg :)))

Emiatt ne pánikolj, hülyék az UH-os dokik!!!

boldog babavárást!

2009. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ginger Mama ***** válasza:
Nekem meg azt mondták az utolsó ultrahangon, hogy teljesen átlagos méretű baba lesz, 3000g és 50 centi. Mikor kibújt 4750g volt és 56cm... haha :D
2019. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nos! Terhességi cukor, ne szedjen semmilyen vitamint, fogja vissza az evést. Mindent betartottam. 3,6 kg volt a fiam, pedig alig ettem. Én elhiszem, hogy nagy lett volna! se köret, se péktermék. Gyömölcs beosztva, zöldség hússal, sajt felvágottal, uborka, paradicsom, paprika mindenhez :D ebből lett 3,60 se egy csoki, se egy jégkrém, se tészta, se krumpli, se rízs … mi lett volna, ha eszek? És alacsony is vagyok :D Így is alig jött ki :D
2019. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!