Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok. Még csak...

10 hetes vagyok. Még csak most kezdtem el szedni az elevitet de folsavat nem szedek, most kezdjek el szedni folsavat nem késő már?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy pl.a folsavat a terhesség első 3 hónapjában ajánlott,utánna meg nem,most elkezdttem szedni az elevitet, vegyek még mellé folsavat?van értelme?vagy már késő?
2008. júl. 24. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

egyáltalán nem késő!! kzed el most! minél előbb!!! nekem is igy mondta az orvos.

gratulálok!!!

2008. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt anno megkérdeztem az orvosomtól.

Azt mondta, hogy a folsavnak a terhesség első 3 hónapjában van szerepe, ugyhogy felesleges elkezdenem.

A terhes vitamin végig hasznos, mert sok-sok vitamint tartalmaz (többek között folsavat is) ami szükséges a baba megfelelő fejlődéséhez.

Én nem is szedtem csak az Elevitet.

Boldog babavárást!

25 hetes kismami

2008. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!