Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, baj, hogy a...

6 hetes vagyok, baj, hogy a mellfeszülésen kívül nincs hányingerem?

Figyelt kérdés
Semmi tünetem nincs ezen kívül, más óránként jár a wc-re rókázni én kifejezetten jól érzem magam, ez baj, vagy nem mindenkinél van sok tünet. Ez az első terhességem és nincs nagy tapasztalatom. Köszönöm a válaszokat előre is.
2009. dec. 16. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Én a 16. hétig végig pocsékul voltam, boldogan elcserélném veled.
2009. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök is, csak attól tartottam, hogy ez nem normális! de örülök neki :D
2009. dec. 16. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ikreket vártam és egész addig amíg nem kezdett nőni a hasam semmi "tünet" nem volt, hogy terhes lennék. Ha nem tudtam volna akkor észre sem veszem :) Se hányinger, se szédülés, se semmmi. Mindent megúsztam, pedig azt mondják ikreknél minden intenzívebben jön. Ne aggódj ilyeneken, mert messze még a vége :) Inkább örülj a babónak.

8hós csajszik anyukája

2009. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem baj ha nincs hányingered. Egyébként még lehet.

Boldog babavárást kívánok!

2009. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az émelygés a 7. héten jött, az öklendezés a 8-9.-en és a 15.-ig tartott.

De lehet, hogy te teljesen megúszod, de ez így 6 hetesen még csak 50%-ra mondható. Várd ki. :)

16 hetes kismama

2009. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. dec. 16. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi nekem egesz terhesseg alatt nem volt semmi bajom sot olyan jol ereztem magam minig is hogy csak na,igaz meg nincs vege meg van 2 hetem,de imadok terhesnek lenni!

Nincs semmi bajod nem mindenkinel egyforma,TE a jobbak koze tartozol hal istennek!

2009. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És most Tedd össze a két kezed és mondj ennek hálát!!!

Én amikor a wc előtt térdelek, azon szerencsésekre gondolok, mint Te ...akik tünetmentesen élik meg az első hónapokat!

Egyébként, Nekem is az 5-6. héten kezdődőtt, szóval, imával feküdj le ma este! :)

2009. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!