Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a 4. terhességem. Az előző...

Ez a 4. terhességem. Az előző 3-nál volt hányinger a 6. héttől és fáradtságot éreztem. Most a nagyon enyhe mellfeszülésen kivül nem érzek semmit!Ma léptem a 7. hétbe. Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
2007. nov. 9. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
dehogy jelent, örülj neki. nkem sem volt 9 hétig semmi bajom csak a mellem feszült. utána is csak néha volt hányingerem.
2007. nov. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a 4. terhességem és mindegyik más és más tüneteket produkált. Igaz, egy kivételével mindegyiknél megvoltak szinte már az első héttől kezdve a szokásos hányinger és társai, most is megvannak még, pedig csütörtökön léptem a 11.ik hétbe. Remélem most is el múlik a 12-14. ik hét körül.

Ez teljesen természetes.

Vannak akik a bébi nemével magyarázzák ezeket a rosszul léteket, vagy nem léteket, de én ezt nem tudom meg erősíteni, mert nekem kislánynál és kisfiúnál is elő fordult. Sőt egyik lánynál igen másiknál nem. Az új jövevényt sem tudom még mi lesz...

2007. nov. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, semmi baj.

Minden terhesség más és más, még egy anyánál is. Barátnőm is elsőt végighányta, a másodiknál semmi baja nem volt.

Ne izgulj, semmi baj.-)

2007. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!