Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy 8 hetesen...

Normális az, hogy 8 hetesen (a mellfeszülésen kívül) szinte semmi terhességi tünetem nincs?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem hányok, nem émelygek, nem fáj a derekam, nem vagyok érzékeny a szagokra... stb.
2008. jan. 13. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi baj, te a szerencsébbek közé tartozol.
2008. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia végre valaki aki hasonló képpen éli meg az első heteket mint én már lassan elérjük a 12hetet de még mindig semi néha már azon aggódok hogy baj van mert én semit nem érzek semi tünet de mindenki azt mondja annak örüljek hát akkor örüljünk együt és boldog baba várást
2008. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én most vagyok 14 hetes és én sem éreztem egyszer sem semmit.Hála istennek.Boldog babavárást.
2008. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia ,szerencséd van.Nekem sem szörnyű a dolog és nem is volt semmi bajom az étvágyingadozásom kívül egészen a 12 hétig.Ekkor jött egy kis fox..és azóta nehezebbek a napok.Addig örülj még semmi baj nincs!Garatulálok,14hetes kismama
2008. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!