Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok, mi lesz a Pécsi...

Mit tudtok, mi lesz a Pécsi Megyei Kórház szülészetével? Valóban átköltözik az Édesanyák útjára? Mi lesz az orvosokkal?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Múlt héten kérdeztem, nekem azt mondta a doki, hogy egyelőre biztosan maradnak...nem lehet tudni pontosan, de amit beharangoztak, hogy januárban költözés, az kamu. Reméljük el is felejtik ezt a marhaságot!

2009. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy költöznek én nyáron fogok szülni addigra tuti át költöznek, úgy tudom a dokikat átveszik, még a megyeibe járok a dokim is ott van és nem szólt, hogy nem tud jönni a szülésre
2009. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat. Nekem annyira nem tetszik az Édesanyák útja:( De akkor jó lesz megbarátkozni vele, mivel én is nyáron fogok szülni.


Melyik orvosnál fogtok?

2009. dec. 17. 09:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Júniusig maradnak. Júliusban már az Édesanyák útjára kell menni.
2009. dec. 28. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:

második vagyok

ezt honnan tudod, hogy juniusig maradnak?

junius 26-ra vagyok kiírva...

akkor most én hol fogok szülni?

a két kórház közt? :)

2009. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
28-án voltam nőgyógyásznál, és ő mondta, én július közepére várom, így valószínű már az Édesanyákon szülök.
2010. jan. 8. 13:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát remélem júniusba még lehet majd ott szülni. Nagyon rosszakat hallottam az Édesanyák úti kórházról. Nem szeretnék oda menni. :(
2010. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem a dokimat, az van hogy az Édesanyák úti klinikán még bővíteni kell, műttőket fognak építeni, de még el sem kezdték, tehát a költözés csak akkor lesz aktuális ha meglesznek a műtők.

Én a Labossa Gusztávnál fogok szülni, Te kedves kérdező?

2010. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy akkor a nyárra még nem készül el, és nem tud átköltözni a szülészet:)

Én sem hallottam sok jót az Édesanyák szülészetéről:(


Én a Domány Balázsnál fogok szülni.

2010. febr. 3. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!