Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes babás vagyok és az...

20 hetes babás vagyok és az egyébként aktív babóm a napokban alig mozgolódik. Lehet ez az időjárástól vagy valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyit kell ilyenkor mozogni neki.
2008. júl. 23. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En 21 hetes vagyok, es nalam nagyon valtozo az aktivitas. Van olyan, hogy egesz nap meg sem all, de van, amikor csak parszor erzem egy nap. Nagyon sokat alszanak meg, a frontok oket is befolyasoljak. Ne aggodj, biztos minden rendben van :-)


Boldog BAbavarast

2008. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg,az en babom is a fraszt hozta ram a mult heten!Nem mocorgott max napi 1x jelentkezett be,de mar abban sem voltam biztos (annyira paraztam),h o volt e vagy csak a szel jarkalt bennem.De aztan 1 ejszaka hajnali 3kor arra ebredtem h valaki focizik a pocimban....azota szinte 1 pillanatra sem all meg.

Az ido o rajuk is hat....amugy meg lehet h csak mashova bujt/fordult ahol nem erzed ot a nnyira.

20 hetes pocakos

2008. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én 24 hetes pocaklakóm szintén ezt csinálja! A frászt hozta rám. Felhívtam a védőnőmet, ő azt mondta induljak azonnal, meghallgatja a szívhangot. Volt szerencsére, már kb 5 perce hallgatta ugyanazon a helyen, amikor a babám megelégelhette a zavarást és arrébbment. Kérdezte a védőnő, éreztem-e, de sajna nem. Megtalálta, megint elkezdtük hallgatni, na ebből már elege lehetett a picúrnak, mert először rúgott aznap.

Mindenesetre felhívtam a dokimat a védőnő tanácsára, aki azt mondta, inkább menjek el hozzá is. Szerinte teljesen rendben van minden (már majdhogynem én éreztem magam hülyének, amiért bepánikoltam), nyugodjak meg. Valószínűleg az időjárás teszi, ahogy minket megviselnek a frontok, úgy őket is.

Szóval nyugi!!!

2008. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!