Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőkkel megmaradt a...

A barátnőkkel megmaradt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Jódarabig nem akartuk elmondani, hogy babát várunk. Aztán amikor elmondtam a barátnőimnek, egyszer látni akartak, hogy nagy pocival milyen vagyok, akkor nagyon el akartak jönni hozzánk, de azóta nem igazán keresnek. Nekik még nincs babájuk. Más járt már így?

31 hetes


2009. dec. 13. 21:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én hívtam fel, hogy mi újság, jön-e, akkor mondta, hogy bocsi de nem fértem bele az idejébe, de mindjárt visszahív, nem hívott, rá egy napra hívtam, nem vette fel és azóta sem hívott, ovi óta bartánők vagyunk/voltunk.
2009. dec. 15. 20:04
 12/12 anonim ***** válasza:

A mázlista dög vagyok.

Na ez szemét dolog. Csöppet én is begurultam volna. Attól, hogy te otthon vagy, a minimum, hogy megtisztel azzal, hogy szól vagy hív vagy visszahív.

Jó, van, hogy elfelejti az ember, előfordult, hogy a munkám hevében visszahívást ígértem a barátnőmnek és 2 nap múlva jutott eszembe... Szégyelltem is magam.

De ő nem várt rám sehol, nem ígértem, hogy megyek hozzá.

Sajnos a munka és a pörgés, meg a gyermektelenség eltávolíthatja tőled, de megmaradhat a barátság is, csak ezért keményen kell mindkettőtöknek megdolgozni.

Nekünk sem adták ingyen.

Egy ovis barátnőmtől azért elvárnék némi toleranciát, érdeklődést és megbízhatóságot.

Sajnálom, hogy így alakult.

2009. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!