Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A beontes hogy történik...

A beontes hogy történik Császár elott? Faj? Mit csinálnak pontosan? Utána egyből tudsz wcre menni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vajúdásnál kaptam. Egy vékony csövet tesznek a popódba, beleengednek langyos vizet. Én szóltam amikor azt éreztem, hogy elég lesz a víz. Mielőtt kivette a szülésznő a csövet, megkért hogy szorítsam össze a popóm, nehogy baj legyen. Felkeltem, ráültem a wcre és már jött is ki aminek kint a helye. Utána legalább 5x kb 10 percenként kellett kakilnom :) Nem vészes, semmi fájdalmat nem érzel.
2014. márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam a császár elott beontest.
2014. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam beöntést,császár előtt.
2014. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem se adtak csaszar elott, ilyenkor is adnak? Nem is tudtam.
2014. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem adtak császár előtt, de nem is ehettem előtte semmit egész nap, így nem is lett volna minek kijönni...
2014. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kaptam, mert természetes szülésre készültünk.

Fel kell mászni egy nőgyógyászati vizsgálóra, lábak szét, vékony csövet dugnak fel (annyira vékony, hogy nem is lehet érezni), majd a szülésznő langyos vizet folyat be. Nekem csak addig engedte, amíg el nem kezdett vissza is folyni a víz. Utána irány a wc. A wc rögtön mellette van, előre bekészítettük a papírt, törölközőt, tusfürdőt. Ott addig üldögélhetsz, ameddig kedved tartja.

A legrosszabb az egészben az volt, hogy közben jöttek a fájások és az a szék nem a legkényelmesebb ilyenkor...

Részemről nagyon megkönnyebbültem, mert akkor már két napja szorulással szenvedtem, éreztem az ingert, de nem tudtam már elengedni magam.

A legtöbbeket a kiszolgáltatott helyzet zavar, de egy jó szülésznővel ez teljesen természetes és normális folyamat lesz.

A barátnőmnek program császárja volt, tőle kérték, hogy vigyen magával glicerines kúpot. Este használta, másnap délelőtt volt a műtét.

2014. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem kétszer császároztak, először kaptam beöntést, másodiknál nem volt rá idő! Egy csövet helyeznek a fenekedbe egy zacskót mint az infúziós zacskót felakasztják és engedik lassan a lagyos vizet, majd amikor elég akkor kihuzzák a csövet, mondták,hogy amíg tudom tartsam bent majd mehetek wc-re, ott egyből kijött minden, semmi fájdalom vagy kellemetlenség nem volt!
2014. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!