Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszéssel lesz meg a...

Császármetszéssel lesz meg a babám mikor induljak el a. korházba?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok par napja vannak ilyen oras fajasaim kb 3-4 percesek valamikor masfel.kèt irankent jelentkeznek a fajasok.

Ha netalàntàn maàr kb fel orasok lesznek akkor kihivjam a mentöt? es hogy ott mi fog bent tortenniz? varnak meg hogy kevesebb idonkent jelentkezzenek a fajasok vagy elo is keszitenek?



2014. febr. 26. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

ne várd meg, hogy elmenjen a magzatvíz! inkább menj be hamarabb feleslegesen, minthogy baj legyen.

dokidat hívtad?


mindenesetre borotválkozz meg, mert ott nem lesznek kíméletesek!


tudom, utólag könnyű okoskodni, de ha tudjátok, hogy császár lesz, akkor lehetett volna programozott is. azt a 39.hét elejére szokták tervezni.

2014. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De nem értem,a kérdésed. Ha tudod, hogy tuti császár, akkor már vagy ügyeletessel, vagy fogadott tokival ezeket le kellett volna beszélni. Nincs kitől megkérdezned? Nekem is császár lesz, az előző is az volt, de mondták, hogy max 39 hétig vihetem ezt a terhességet. Az elsővel már 42-ben voltam, brutál túlhordtam. Mondták ilyen nem lesz. Ha beindul, elfolyik a víz, jönnek a fájások ,azonnal induljak befele.
2014. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem...36 hetes vagyok és császáros leszek,már a héten megbeszéltük az időpontot,hogy mikor csinálja a műtétet........
2014. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!