Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, mikor induljak el a...

SOS, mikor induljak el a kórházba? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A 34. Hétben vagyok és a baba nyaka körül van a köldökzsinór.. A doki mondta ha azt veszem észre hogy nem annyit mozog, azonnal menjek.. De most épp 180km-re vagyok az otthonomtól szombatig.. De van ott a közelben kórház.. 10kor mozgottt mert ettem . Kb.mennyi idő telhet el mozgás nélkül igy, mikor kezdjek izgulni és menni a kórházba? Mert inkább nèzzenek meg feleslegesen minthogy baj legyen..
2014. febr. 6. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
fél nap.
2014. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nézd,probálj édességet enni, számára kényelmetlen pózicióban feküdni,ha akkor se mozog fél órán belül,indulj. Szerintem nem véletlenül mondta a dokid.

Majd ird meg h döntöttél és mit mondtak a kórházba. Szoritok értettek.

2014. febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig mennyit mozgott, milyen gyakran érezted? Azzal kell szerintem összehasonlítani.
2014. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én lehet hogy paramami vagyok, de a helyedben 2 hétre befeküdnék a kórházba és kiharcolnék napi 2 UH-ot (persze ha nem szaladgál otthon az 1 évesed akire vigyáznod kell :) ). 2 hét szigorú megfigyelés, aztán 36 hetesen jöhet a baba, már nem lehet baja ha megszületik. Tuti befeküdnék. Nem ijesztgetni akarlak, de miért jó az hogy csak akkor kell bemenned, ha nem mozog annyit a baba, elvégre az jót nem jelent? Bocs, tényleg nem ijesztgetni akarlak, de én nagyon parázós vagyok ilyen szempontból.
2014. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Feküdj le, igyál kólát, kávét, egyél édességet esetleg tusolj le. Ha nem mozog fél 2ig akkor nyomás a kórházba!

Remélem minden rendben van veletek! Majd írj.

2014. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok koszonom a valaszokat :) hala isten most mozog :) csak ilyenkor meg attól felek hogy nehogy jobban magara tekerje a koldokzsinort a sok ficánkolástól.. Ezért nagyon figyelek és ha huzamosabb ideig nem mozdul akkor irány a korhaz szerintem..és az utolso mozgastol szamitva mennyit "engedhetek" lapitani neki?
2014. febr. 6. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nyugodj meg kérlek! A nyakra tekert köldökzsinór kizárólag csak születés közben jelenthet veszélyt a babára.

Akkor is csak abban az esetben, ha átlagon aluli a rövidsége. Tehát ha túl rövid.


Nekem a fiamnál 3x volt a nyakán a köldökzsinór, mégis simán kibújt :)


A lányomnál már csak 2x volt a nyakán, de Ő is kibújt simán.


MOst várom a 3.babámat.


Nem lesz baj, a pocakban még nem okoz gondot, annyira nem szorít a nyakán, hogy baj legyen belőle!!!!!!!!


De a helyedben én szülés előtt megnézetném UH-on, hogy még mindig rajta van-e a köldökzsinór és ha igen, döntsétek el, kell-e császár a biztonság kedévéért és a saját nyugalmadért.

2014. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Esdig oké minden mozog rendesen :) de azért résen leszek az tuti! A kola tipp bejött, elég rendesen pörgött tőle :) csak tényleg félek nehogy jobban belegabalyodjon a ficánkolástól.. :(
2014. febr. 6. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!