Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Induljak már a kórházba? Ezek...

Induljak már a kórházba? Ezek már a szülési fájdalmak? Első babás 40+5hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap este óta kezdődött,először olyan "takony" szerű anyag jött belőlem,de még nem fájt semmim. Éjszaka már alig tudtam aludni. Hajnaltól már véres volt az anyag. Mostanra elmúlt. Görcsölök,és feküdni sem tudok. A fájásaim 1-2percre elmúlnak hogy elviselhető,de amúgy már elég intenzív. A derekam és a hasam be akar szakadni. A magzatvíz nem ment el,de néha nem tudom eldönteni hogy az folyik e vagy a pisi.
2010. márc. 8. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek bizony már a fájások! Ha már 3-5 percesek lesznek, akkor lehet menni a kórházba, bár nemtom, hogy mennyire van messze, akkor inkább előbb induljatok el! Hú, de izgi, ma már biztos édesanya leszel! :) Könnyű szülést kívánok neked, és nagyon jó egészséget!
2010. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez már szülés lesz.Lassan indulhatsz is:))

gyors és könnyű szülést neked. Utána pedig boldog babázást.

2010. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jujj de izgi!!!! :D Nagy valószínűséggel megindult, de ülj be egy kád vízbe, ha elmúlik csak jósló, ha nem, akkor fogjátok a csomagot és menjetek!


Majd néhány nap múlva, ha hazajöttök a kórházból megírhatnád mi volt! :)


Gyors, könnyű szülést kívánok és jó egészséget nektek!

2010. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
NA?NA?NA?NA?NA?Mi történt eddig?Szerintem is próbáld ki,azt,hogy nem-e jósló fájások...!!
2010. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Már biztosan elment a kórházba a kérdező kismami, azért nem válaszol. Reméljük, gyors és könnyű szülésed lesz!

Azért majd írd meg, hogy mi lett. üdv:27 hetes kismama

2010. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De jo neked! Mar bizti babazol! Irigyellek! Kerlek ertesits majd mikent mi lett! Milyen volt, hogy ment!!

36 heteske

2010. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Miután írtam hívtam az orvost aki azonnal küldött a kórházba. Akkor már egyre erősebb fájásaim lettek. Szóltam a páromnak és mentünk is. A kórházba azonnal befektettek. Több mint 12órát vajúdtam. Nem tágultam csak két ujjnyira,és a magzatvíz sem folyt el. A párom végig mellettem volt,nagy fájdalmaim voltak. Búrok repesztést csináltak. Semmi nem használt. Infúlzióra és katéterre tettek,a fájásaim nagyon erősek voltak. Végül császármetszéssel 2010.03.09. 00.04-kor 4.95kg-mal megszületett a kislányom Regina,aki egy tünemény és minden fájdalmat megért!!!
2010. márc. 14. 14:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia, 11:24-es voltam!

Gratulálok a kislányodhoz, nagyon sok boldogságot kívánok az egész családnak és jó egészséget!

Ezek szerint jó nagy a babád, mert 4,95 kg. Biztosan nagyon szép!

2010. márc. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

9:50-es vagyok!Nagyon gratulálok a kislányodhoz!Rázott a hideg,ahogyan olvastam a kommentedet!

Örömteli babaázást!!

2010. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
GRATULALOK! Es sok boldogsagot kivanok nektek! Szep nagy babod szuletett! :) Nagyon irigyellek, mar en is nagyon varom hogy babazhassak! 37 heteske
2010. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!