Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelezhet szülést, ha ma már...

Jelezhet szülést, ha ma már harmadszor voltam (nagy) Wc-n?

Figyelt kérdés
Derekam fájdogál. Néha a hasam legalja is fájdogál. Mint amikor a menzesz megjött korábban. Egyébként én soha nem voltam nagy görcsök közepette, csak enyhén, és ez ehhez hasonló. Ma már harmadszor voltam nagyWC-ni, 7-kor, 10-kor és 13 órakor. És nem hasmenés. Forró fürdőt próbáltam, az első pár percben bekeményedett a hasam és azóta is fájdogál a pocim alja és fürdés után kb.2órával volt a 3.Wc. Nyákdugót nem vettem észre, hogy távozott volna már.
2008. júl. 21. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hányadik hétben vagy?

Ez már lehet a közelgő szülés jele. A mensi szerű görcsök jelezhetik a méhszáj nyílását és a derékfájdalom és méhösszehúzódásokra, görcsökre utalhat. A gyakori székelés pedig jelentheti azt, hogy a szervezed megkezdte az öntisztítást.

Figyeld tovább a jeleket!

2008. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
39.hetet betöltöttem. Szombatra vagyok kiírva
2008. júl. 21. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor viszont elkezdhetsz erősen reménykedni és készülődni. Ha már össze pakoltad a kórházi csomagot, akkor pihenj még most, amennyit csak tudsz, feküdj le, nézz tévét, mert ki tudja, hogy mi minden történik majd veled a következő egy-két napban! :-)

(Persze az is lehet, hogy még egy hét múlva is egyben lesztek...)

Most kicsit irigyellek! Én még csak 21 hetes vagyok, de nagyon várom már, hogy november vége, vagy december eleje legyen. Tudom, hogy szülés közben azért imádkozom majd, hogy vége legyen, de ennek ellenére nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz és most azért imádkozom, hogy sikerüljön természetesen megszülni a babát, hatalmas élmény lehet!

Te most hogy érzel? Várod már?

2008. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm, megfogadtam. Pihentem is egy nagyot. :-) Már nagyon várom, hogy jöjjön a picur. Biztosan egy élmény lesz. Ilyenkor az utolsó pár pocakos nap egy örökkévalóságnak tűnik. De most már biztosan jön valamikor. Neked kitartás. Még van vissza jócskán. Szívesen megírom majd hogy milyen volt, ha gondolod. Írj privát emailt és akkor tudom majd hova írjak. Üdv.: Kriszta
2008. júl. 21. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!