Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet fura kérdés de ha nincs...

Lehet fura kérdés de ha nincs étvágyam és nem eszek akkor a baba fejlődik? Mert 13 hetes vagyok és még a pocim sem látszik, lehet azért mert nem eszek rendesen? és ő nem fejlődik?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő elveszi tőled, ami kell neki, neked lesznek problémáid, ha nem eszel rendesen. 13 hetesen a legtöbb nőnek még nem látszik a hasa. Nekem kb. 22 hetesen lehetett már pocakot látni.
2014. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy 18 hetesen kezdett el látszani, attól még fejlődik ne aggódj hogy egy két nap nincs étvágyad. Nem kell tömnöd magad, ugyanannyit egyél amennyit eddig, vagy amennyit kívánsz csak arra figyelj, hogy változatosan. Minden nap legyen gyümi, zöldség és fehérje, akár tej, túró, husi ilyenek.
2014. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 20. hétig nem tudtam enni, 6 kilót fogytam, mindentől totál rosszul voltam. A lányunk 4 kilóval született, a hasam másoknak is nyilvánvaló módon a 22. héttől kezdett látszódni, és ilyen lett a 34. hétre: [link]


Nyugalom, van idő, ez a legeleje. A méhed egyébként a 14. héten lépi át a szeméremcsont határát, nem többedjére szülő nőknél ált. gyenge hasfal mellett is csak nagyon ritkán látszódhat ez előtt az idő előtt bármi is.

2014. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A baba fejlődik, de jó lenne ha megpróbálnál azért némi táplálékot magadhoz venni és inni is. Ennyi idősen még nem igazán szokott látszani. Olvasgass utána a neten, de ne fórumokon, h mikor mekkorának kell lenni a magzatnak.
2014. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez alkat kérdése, hogy a poci mikor látszik.

A baba ELVESZI amire neki szüksége van, ilyen pici korban az ő fejlődése programszerű, nem attól függ 2 vagy 4 zsemlét eszel meg egy nap:-)

Nyugi!

Nyilván, hogy vannak extrém esetek, mint a szegénység miatti alultápláltság, de szerintem nálad ilyenről nincs szó:-)

Nekem mondjuk a babám a 36.héten kibújt, dokim szerint éhezett. Én a 20. héttől diagnosztizált terhes cukros voltam, elég brutál módon, és amíg nem lőttem az inzulint egy nagyon kemény diétát kellett tartanom, (tényleg ALIG ettem), és a babámnak kutya baba nem volt, nagyon is erős, egészséges kis babuka lett.

2014. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a kismamák nagy rászének ilyenkor még nincs is pocakja. Probálj meg keveset enni többször. ha csak 1 félét kivénsz edd azt. Ismerek oylat aki csak kefirt evett 2 hétig. A baba elveszi amit kell, viszont legalább vitaminnal potold az ásványi anyagokat, vitaminokat. ö elveszi töled viszont neked ebböl lehet bajod.
2014. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek , hogy már ennyien válaszoltatok ! Most már egy kicsit megnyugodtam , remélem nemsokára megjön az étvágyam és hízni is fogok . A pocimat meg alig várom hogy látszódjon :)
2014. febr. 20. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia én kb még csak 5-6 hetes lehetek ,de nekem is ez a félelmem,nem nagyon van étvágyam!!

Reggel a gyerekekkel eszem mert muszály jelszóval hogy a baba is egyen ,aztán teával beveszem a Gravidát ezzel is gondolom jót teszek,te is szegyj valami kismamavitamint!

Igen nekünk lesz rosszabb mert nekünk fog a gyomrunk fájni,ha többször keveset eszel az a jó!!szép estét

2014. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia utolsó :) Én 5-6 hetes koromban kórházban voltam mert annyira nem ettem nem ittam hogy kiszáradtam folyamatosan infúzióztak , nagyon sokáig bent voltam a kórházba ás mikor haza jöttem egy kicsit sem volt jobb talán a most mondhatom hogy valamennyire tudok enni keveseket meg inni is! Akkor még a terhesvitamint is kihánytam , már ha valamikor be tudtam venni! És még most sem nagyon tudom bevenni mert ha rágondolok hányingerem van és kihányom! A gyomrom is ugyan úgy fáj :( Sokat le is fogytam , remélem visszahízom, de nem valószínű :(
2014. febr. 21. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!