Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaly teherbe estem de...

Tavaly teherbe estem de annyira rosszul voltam/ hányinger, ami később ráment a gyomromra/, kínok kínját éltem át, elvetettük. Most újra szeretném megpróbálni, ha lenne valami gyógyszer, ami megkönnyítené, és legalább elviselhető lenne. Mit próbáljak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 22:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
66%

Kedves utolsó válaszoló!!!Nem értem néhány ember hozzáállásást. Úgy gondolom, azért van ez az oldal, hogy segítsünk egymásnak, és nem lehurrogjuk a másikat. Én írtam a legelső kommentet, és nem azzal a szándékkal, hogy lehurrogjam a kérdezőt, csak elmondtam a vélemányemet. És mellette megosztottam a tapasztalataimat, ami szerintem nem rossz dolog. (Én is elég rosszul viseltem a terhesség első 4hónapját, majdnem kórházban kötöttem ki). Ajánlottam 1-2dolgot, ami jó hányingerre. Erre jönnek ilyen okostojások, akik lehurrogják az embert azért, hogy véleményt mert nyílvánítani!!Hát tudod, ez az undorító!!!De mindegy!!!Engem nem érdekel!Én okosabbnak tartom magam, az ilyen nőknél, akiknek csak a szájuk jár, és nem tudják mit beszélnek!

Amúgy szívesebben lennék már a kisbabámmal, ahelyett, hogy itt ülnék a gép elött, de sajnos arra még 2hónapot várnom kell!!!ENNYI!!!

2008. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az volt hogy mit tegyen hogy könnyebben viselje a terhességet, és nem az hogy elvetette a gyerekét ki ítéli el ez miatt. Akinek nem tetszik menyjen másik kérdésre. Én is kismama vagyok de ez márnevetséges ami ebbe a topic-ban megy.... Nem hogy segítene valaki, pl tanáccsal, ahelyett idegskedik mindenki aki ide belép... Sztem a kismamák a leginkább....pedig nekünk "nyugalomra van szükségünk"... Ha valaki ennyire fel tudja magát húzni ezen az kattintson tovább... ennyi
2008. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
41%
De én segítettem is...és igen, teljesen igazad van!!!
2008. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Szégyelje magát mindenki, aki arra használta az oldalt, hogy a másikat pocskondiázza! Ne itt éljétek ki a felháborodásotokat, ez az oldal nem arra való!

Sajnos segíteni nem tudok, viszont engem is érdekelt volna egy-két jótanács, de az az igazság, hogy a körítések miatt az ember már észre sem veszi, ha ilyen meg is bújt a sorok közt. Sajnálom, hogy ide fajult ez a kérdés, piszkosul nem erről kellett volna szólnia. Szomorú, hogy itt tartunk és még szomorúbb, hogy az ilyen empátiamentes gondolkodást adjuk át a gyerekeinknek.

2008. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező,szerintem az orvosodtól kérdezz mert itt normális választ nem fogsz kapni.Nem tudom a többi kérdés mennyivel értelmesebb,de engem sokszór elképeszt a sok hülye kérdés amit az orvostól kellene megkérdezni,nem pedig itt.Itt vagy leszúrást kapsz a sok okos kismamátol vagy még az élettől is elveszik a kedved.Nem tudom miért kell itt hőzöngeni.Akit felháborít ez a kérdés az ne válaszoljon rá.
2008. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
23%
Neked nem szabad gyermeket szülni! Mi lesz, ha a terhesség alatt nem leszel rosszul és megszületik szegény? Amikor majd két óránként fel kell kelned éjszaka, mert sír, amikor majd érzed, hogy beszakad a hátad a fájdalomtól, de fel kell őt venni, hogy megnyugodjon, akkor majd intézedbe adod? Egy kisgyermek nem játékszer, amit kidobsz, ha nem jön be a dolog! Nem kell mindenkinek, mindeáron szaporodnia!
2008. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
39%
Hogy te mekkora hülye vagy kedves utólsó.
2008. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mennyi elmebeteg ennél a kérdésnél:D
2013. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!