Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaly teherbe estem de...

Tavaly teherbe estem de annyira rosszul voltam/ hányinger, ami később ráment a gyomromra/, kínok kínját éltem át, elvetettük. Most újra szeretném megpróbálni, ha lenne valami gyógyszer, ami megkönnyítené, és legalább elviselhető lenne. Mit próbáljak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 22:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
71%

Mégis mire számítottál? a terhesség ezzel jár, van aki szerencsésebb és jobban viseli, barátnőm 1 hónapja kórházban van és infúzion lóg mert a vizet is kihányja...

DE nem adja fel a gyerkőcét és kűzd érte....

Nem ez a megoldás..

Ilyen kérdéseket meg szerintem ne ebbe a topic-ba írj ahol hemzsegnek a kismamák, mert nem gyengén vagy leszólva ( JOGOSAN )

Én sosem vetetném el.

18 éves vagyok és 26 hetes terhes, én is megijedtem mert még fiatal vagyok, de egy percig sem gondoltam hogy el kellene vetetnem. :S :S :S Plána nem a rosszullétek miatt...

2008. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Ne haragudj de ha az elsőt nem bírtad akkor a gondolod a többi mennei fog? Nem lett volna szabad elvetetni a babát!!! A 16.hét után tuti jobban lettél volna , egy kis agykontrollal főleg! Én az ötödik babámat várom, abból ötször végig rosszul voltam. Sőt az elsővel végig hánytam, a család csak a wc ben talált rám!!! Ez az élet rendje, amit át kell vészelni. Ha ez rossz, akkor a szülésnél mit fogsz tenni?????? Mert az igazi kín, és fájdalom ott lesz! De megéri. Csak ezt agyilag kontrollálni kell. Üdv 37. hetes kismama.
2008. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
71%
Én most 32 hetes terhes vagyok és kb: a 20 hétig mindennap hánytam fájt a hasam,minden bajom volt! Vetettem volna én is el? akármilyen durván is hangzik ez GYILKOSSÁG! Az a kisember semmiről nem tehetett! Szerintem egy csöppség mindent megér,még azt is,hogy rosszul legyünk,fájjon mindenünk! De amikor megszületik annál nincs jobb! Ha ennyire nem birod a rosszullétet,akor neked sem gyerek sem valamilyen állat nem való! Bocs de ez a véleményem!
2008. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy ráment a gyomrodra? Komolyan kérdezem, mert úgy gondolom, nem egy kis rosszulléttől kellett elvetetned a babát, hanem komoly gondok adódtak.

Sajnos vigyázni kell az ilyen helyen feltett kérdésekkel, mert tele van mártír kismamákkal, akik nem látnak az orruknál tovább, itt vezetik le indulataikat, ha valaki olyat ír, ami nekik nem tetszik.

Persze tisztelet a kivételnek.

A kérdésedből konkrétan nem derül ki, mi volt a gond a hányingeren kívül, így azokon kívül, amiket már felsoroltak, jobbat én sem tudok. Az orvosoddal mndenképpen beszélj erről, biztosan van valami megoldás.

2008. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
65%
Én az elejétől kezdve rosszul voltam hányás, rosszullét minden nap, most 38 hetes vagyok és annyira nyomja a gyomromat a kicsim,hogy alig kapok levegőt.Mégis megtartottam.NEKED NEM VALÓ GYEREK!!!!!Esetleg ha este sírna ,akkor kitennéd valamelyik kukába?Ez borzasztó!
2008. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
59%
Honnan tudjátok hogy mennyire volt rosszúl?Szerintetek ha csak egy kicsit akkor elvetette volna.Akkor most engem is lehet mocskolni mert én is elvetettem,annyira rosszúl voltam hogy a kislányomat nem tudtam ellátni,jártányi erőm sem volt ,hánytam ment a hasam,elájúltam,aztán a vérvételnél kiderűlt hogy a májam is ráment.Na ki vállalta volna a terhesség folytatását?Lehet jelentkezni,nekem többet ér az egésszégem.Mire megyek két gyerekkel betegen,ez nem játék,sajnos nem mindenkinek alakúlnak úgy a dolgai mint nektek.Ettől én még ugyanolyan nő vagyok mint ti,és azért azt nem kéne elfelejteni hogy ez veletek is ugyanugy meg tőrténhet mint velem vagy a kérdezővel,30 éves vagyok de az még mindíg elképeszt hogy nő a nővel mennyire szemét tud lenni.
2008. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit meg kéne állni a sárdobálással... Ha valaki kénytelen elvetetni egy tervezett babát akkor annak gondolom elég nyomós oka lehet rá, és valószínűleg nem egyedül dönthetett így, orvosi szakvélemények és vizsgálatok lehettek az előzmények. Normál esetben szerintem minden nő körömszakadtáig harcol a magzatáért, de sajnos vannak akik elveszítik ezt a csatát. Szerintem keress egy olyan orvost aki valóban tud kezelni egy ilyen spec. esetet. Nagyon sok készítmény létezik, biztosan erre is van megoldás. Nem lesz könnyű de ezt gondolom tudod. Sok szerencsét!
2008. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
53%
szia én az első babámmal iszonyatosan rosszul voltam. Reggeltől estig hányingerem volt, nap végére általában már bőgtem mert szinte levegőt alig bírtam venni. Őt elvetettük, nem emiatt, teljesen más okokból. Most szintén terhes lettem. Semmi bajom nem volt, fájt a mellem ennyi. Soha nem volt hányingerem, talán egyszer-kétszer. Sajnos ez a baba, tegnap elment, pedig őt nagyon akartuk. Olvastam valahol, hogy minél jobban rosszul van az ember, anál több hormont termel a szervezete, ergo több eséllyel megmarad a bébi. Nem tudom ebből mi az igazság, de inkább újból elviseltem volna az osszes rosszullétet, csak megszülethessen a babánk.
2008. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Istenem komolyan nem hiszem el milyen emberek vannak.Segíteni vagy a kérdésemre válaszolni pedig alig. Csak hogy tisztán léssanak akik szerint nekem kutya se való, van egy gyönyörű 7 éves kisfiam, akivel végigcsináltam a rosszulléteket, azzal a különbséggel, hogy akkor nem kerültem korházba és nem rakták szét a kezüket a dokik hogy mitől nézek ki úgy mint aki haldoklik, és nem nyomtak belém napi 8 gyógyszert, és nem kapartak össze naponta a földről! Aki pedig láttamin mentem keresztül és hogy néztem ki, nem itélt el. Elszomorító hogy milyen rosszindulat van eggyesekben:(
2008. júl. 21. 20:54
 20/38 anonim ***** válasza:
62%
A legelső válaszadó vagyok!!!Figyi!Akkor nem így kellett volna feltenni a kérdésedet, hanem leírni, hogy mi volt. Ez így elég durvának hangzik, és jogos volt a leszólás, akármennyire is nem tetszik!!!Máskor legalább tudod, hogy hogy fogalmazd meg a kérdésed!!!!ÉS NYUGODTAN PONTOZZATOK LE!!!!31hetes kismama
2008. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!