Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaly teherbe estem de...

Tavaly teherbe estem de annyira rosszul voltam/ hányinger, ami később ráment a gyomromra/, kínok kínját éltem át, elvetettük. Most újra szeretném megpróbálni, ha lenne valami gyógyszer, ami megkönnyítené, és legalább elviselhető lenne. Mit próbáljak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 22:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%
Képes voltál azért elvetetni, mert rosszul voltál??!!Ezt azt hiszem ÖNZŐSÉNEK hívják!!!Amúgy rengeteg minden van, ami gátolja a rosszulléteket...pl. gyömbér-kóla-kis étkezések, reggel felkelés elött egy keksz...ennyi lett volna akkor is. Én is rosszul voltam, a nap 99%át a wc-ben töltöttem egészen a 17.hétig, ja és a 6.héten kezdődött, már remegtem a fáradságtól és kimerültségtől...semmit nem bírtam enni, de MEGÉRTE!!!!31hetes kismama (és nyugodtan pontozzatok le, de akkor is ez a véleményem)
2008. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nem néztél utána, hogy milyen lehetőségek vannak, vagy a dokitól nem érdeklődtél, hogy tud-e adni valamit ilyen esetekre? Akkor is és most is ez/ez volt a teendő. Nem pedig az abortusz! Egyetértek az első hozzászólóval, ez önzés volt a részedről. A gyömbér és a keksz tényleg jó, vagy vannak homeopátiás szerek (neten utánanézhetsz). Felkelés előtt egy kis keksz és csoki, vagy péksüti, vagy pirítós. Rengeteg zöldség és gyümölcs. A neten sok tanácsot találsz.
2008. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
71%
neked nem is valo gyerek.azért elveteted mert rosszul voltál?hány ember van rosszul mégsem veteti rl a babat.és ha megint rosszul leszel akkor is elveteted?addig csinálod mig egyszer nem leszel már rosszul?más meg anyira akar babat és nem jőnn neki őssze.ezt tartom igazságtalanak.ilyen emberektől vagyok rosszul.
2008. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj,de ez embertelenség volt a részedről! Nekem is voltak problémáim,zsibbadt a karom,de orvoshoz fordultam és segítettek! Mindettől függetlenül 22 hetesen elhalt a babám,így kellett megszülnöm...

De vállalni fogom a következőt,és küzdeni fogok érte,mindent megteszek hogy legyen egy egészséges kisbabám!

Szerintem Te nem is akartad ezt a babát igazán...

Rosszullét miatt abortusz,más meg mennyit küzd a gyermekért!

Nem tudlak megérteni...sőt..

2008. júl. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
78%
13 hetes 3 napos kismama vagyok és Én még a mai napig is rosszul vagyok.De mindig találok valamit amivel egy kicsit tudom csillapítani és ha nem majd elmúlik.Nekem az abortusz akkor sem fordulna meg a fejemben ha előre tudnám hogy egészen a szülésig nem fog elmúlni,mert van ilyen!Ez nem olyan dolog amit ne lehetne elviselni főleg ha tisztában vagy vele hogy a pocaklakódért teszed!Jól gondold meg hogy elvállalsz/elvetetsz-e még egy picurt!
2008. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
67%

Inkább örülni kellett volna a hányingernek, mert az azt jelzi hogy a babával minden rendben van.

Szerintem várj a következő terhességgel, mert még nem vagy rá igazán felkészülve.

2008. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
62%
ilyenek nem valo gyerek!
2008. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
49%
Inkább vegyél kutyát!
2008. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
59%
ne kutyát se vegyen!! ha valami baja lesz pár napig és netán hányni is fog,akkor elviszi az állatorvoshoz és elaltatja??
2008. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
48%
Fúúú, tényleg! És sétáltatni is kell meg mindenféle kényelmetlen dolog!
2008. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!