Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaly teherbe estem de...

Tavaly teherbe estem de annyira rosszul voltam/ hányinger, ami később ráment a gyomromra/, kínok kínját éltem át, elvetettük. Most újra szeretném megpróbálni, ha lenne valami gyógyszer, ami megkönnyítené, és legalább elviselhető lenne. Mit próbáljak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 22:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
32%
A 16 válaszoló vagyok az utólsó válaszolotol kérdezném hogy jössz te ahhoz hogy te dönsd el hogy mi a jogos leszúrás eggyáltalán hogy mersz te valakit is leszólni,hát ki vagy te.Ennél hogy fogalmazzon jobban szerintem te vagy a hülye ha nem érted,attol hogy te valamit nem értessz az nem azt jelenti hogy a másik a béna.Senkinek nincs joga elitélni a másikat,ti is kerülhettek még ilyen helyzetbe mint mi,kivánom minden rosszindulatu hülye picsának hogy csak egyszer érezzétek milyen elvetetni ugy egy gyereket hogy nincs más választásod.Annyit azért hadd kérdezek hogy akartok jó anyák lenni ha ennyi együtt érzés sincs bennetek?
2008. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
48%
Hát le is pontozunk te kedves kis hormontúltengéses 31 hetes kismama, aki a szerencsések közé tartozik. Ne ítélj, hogy ne ítéltess, ennyire egyszerű.
2008. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell háborúzni... Van akinek így , van akinek úgy reagál a szervezete. Fontosabb szerintem a kismama egészsége. Tudom hogy ez rosszul hangzik, de gyereket lehet még csinálni, viszont ha a kismamának valami baja lesz akkor mivan? :( Szerintem senki nem nevetve veteti el a gyerekét, biztosan van rá ok. És szerintem aki még ezen nem esett át, amikor muszáj volt.. Szerintem ennél nincs fájóbb, egy akart babót elveszíteni :( Tényleg nem így kell felfogni hogy "ehez nem volt jogod" meg "neked kutya sem való".... :S

Ez gáz. Aki nem volt rosszul terhessége alatt az örüljön, és koncentráljon tovább a babájára.

Üdv.

2008. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
38%
Hát ami azt illeti elég hülyén lett feltéve a kérdés...és nem vagyok hormontúltengéses....MÁSKOR MAJD JOBBAN FIGYEL A KEDVES KÉRDEZŐ, HOGY MIT ÍR!!!!!!!!Ja, és még annyi, hogy mindenki magából indul ki, kedves HÜLYE PICSA!!!!!!Ha engem számonkér valaki valamiért, akkor Ő MIÉER CSINÁLJA UGYANAZT???? Micsoda hülye emberek vannak!!El sem hiszem!!!
2008. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
44%

LOL

Te sikítozol is, miközben írsz? :D

Szerintem kezeltesd magad, mert te ugyan nem érdekelsz, de a babádat sajnálnám. A "hülye picsázás"-odból is látszik, hogy még te sem nőttél fel. Igazad van, micsoda hülye emberek vannak, veled az élen, "kismama".


Látjátok csajok? Az ilyeneknek van gondtalan terhességük, hát az élet nem igazságos...

2008. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
42%
Tudod, aki hülye, az hülye!!!:D Nem tehetek róla, hogy te az vagy!!!Egyáltalán nem volt gondtalan a terhességem, de gyűlölöm az igazságtalanságot. És akkor is úgy gondolom, hogy azoknak van igaza, akik azt írták, hogy önzőség volt, mivel hülyén lett feltéve a kérdés!!!De úgylátszik ezt a hülye emberek nem veszik észre!!!!!!!
2008. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
59%
Ja, és Neked sem ártana kezeltetni magad....és az én babámat nem kell sajnálni. Attól függetlenül, hogy nem szeretem az igazságtalanságot, még lehetek jó anya, nem? Vagy ehhez is hülye vagy, hogy megértsd???
2008. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
34%

Ez kész...:D Ide ilyeneket is felengednek?

Úristen! És az ilyenek írnak véleményt és mi fogadjuk el. Viccnek is rossz. Mit hülyézel, tükör van előtted? :D

Na irogass magadnak, én sajna ennyire nem unatkozom.

2008. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
56%
Áruld már el, hány éves vagy? Az írásaid alapján kb. 12!!!Ez a tükör téma nálunk az ált. iskolában volt nagy divat...nem tudom hol élsz!!!
2008. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
46%
Mikor ilyeneket olvasok szégyenlem hogy nő vagyok,fúj de undorítóak vagytok.Sok okoskodó idióta,azt hiszitek mert terhesek vagytok okosak is,egy gyerek megcsinálásához és megszüléséhez kell a legkevesebb ész,még egy szellemi fogyatékos is képes rá,ki mondta hogy a terhesség okosít?Egyszerűen nem értem ezt a fajta hozzáállást.Mi a probléma ezzel a kérdéssel ha nem értitek a lényeget egyszerűen nem kell rá válaszólni,honnan veszitek hogy ez az oldal csak a tiétek talán rajta van a nevetek.Nevetségesek vagytok,nem hogy a gyerekeitekkel foglalkoznátok mint hogy a gép előtt ültök és hirdetitek fene nagy okosságotokat,meg teszitek fel az idióta kérdéseiteket,mert azért valjuk be elég sok idióta kérdés van itt amit pont ti tesztek fel kedves kismamák.
2008. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!