Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek idő előtt szivárgott a...

Akinek idő előtt szivárgott a magzatvize elmondaná, hány hetes volt és hogyan vette észre? Lett belőle valami probléma?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem annyira idő előtt, de nálam így történt: 38 hetes voltam, amikor a tv előtt pizsamában ülve éreztem, hogy vizes lett a nadrágom. Gyors pakolás, irány a kórház, burokrepesztés és császármetszés (faros volt a babám).
2014. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, én nem erre gondolok, te már a végén voltál. Hanem mondjuk félidősen, vagy félidő előtt, tehát semmiképp nem a finishben. Azért kérdezem, mert pénteken leszek 20 hetes, de 1-2 napja olyan furcsa, ha felállok folyik egy nagyon picit valami, színtelen, de nem szagtalan, kicsit édeskésebb illatú. Semmi tünetem nincs, nem görcsölök vagy ilyesmi, csak ez olyan furcsa. Nem tudom, hogy ez most folyás e vagy mi. Holnap megyek dokihoz.
2014. febr. 5. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!