Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen nagy problema...

7 hetes terhesen nagy problema ha magasabb a tsh es anti tpo hormon?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg az eredmenyeket es az osszes analizisek kozul csak a tsh es anti tpo volt magas! Tsh: 6 Anti tpo pedig 120. Holnap megyek endokrinologushoz,csak azt szeretnem kerdezni,hogy ez nagy problema? Nem keso gyogyszert szedni ra?
2013. dec. 18. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínű kapsz rá gyógyszert, mert valóban magas a tsh, bár az anti tpo-hoz nem értek.

Jó, hogy holnap már mész dokihoz, így nem kell végigizgulni az ünnepeket.

2013. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Probléma, de nem késő elkezdeni kezelni.
2013. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Autoimmun eredetű alulműködést jelez. Valószínűleg kapsz rá gyógyszert. Nyugi, nem lesz gond!
2013. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,kicsit megnyugodtam!
2013. dec. 18. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, probléma, mert vetélést okozhat. De az endokrinológustól kapsz rá gyógyszert, beállítja a tsh-t és minden rendben lesz, pláne, hogy fiatal a terhességed és hamar észrevették szerencsére.
2013. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kaptam ra Euthyrox gyogyszert! Minden nap 1 szemet reggelente kell szedjek! Azt mondta a doki,hogy jo idoben mentem! Minden honapban kellesz menjek kontrollba!
2013. dec. 20. 05:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van, ez a teendő :)

Sajnos jó sokan és egyre többen vagyunk pajzsmirigy alulműködéses kismamák :( Jó ha tudod, hogy ez nagy eséllyel életed végéig elkísér.

2013. dec. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!