Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismerős másnak is ez a probléma?

Ismerős másnak is ez a probléma?

Figyelt kérdés

Terhesség alatti fogfájás, éjjel arra ébredsz hogy majd szétesik az arcod a fájdalomtól, éhes vagy, álmos vagy nyűgös vagy, a gyógyszer amit vehetsz be vagy nincs otthon vagy nem használ...?

Ki mivel üti el így az idejé, amíg hat a gyógyszer?

Ne írjátok a fogorvost mert éjjel 3 kor nincs az a doki, aki felkel egy fog miatt :)


2013. dec. 19. 04:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha ez a probléma nem egyszeri, hanem már többször megismétlődött, akkor nem értem, hogy miért hivatlkozol arra, hogy éjjel 3-kor nincs fogdoki.

Napközben nem tudsz elmenni?

Vagy szerinted csak akkor látja a doki, hogy van rossz fogad, amikor éppen neked fáj?

2013. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Így van! Ha fáj folyamatosan a fogad éjjelente, akkor menj el dokihoz. Nyílván nem éjszaka kell zaklatni őt, hanen nappal. Terhesség alatt jobban romlanak a fogak. Ezt én is tapasztaltam. Gyógyszert én sem vettem be, hanem mentem az orvoshoz. Jobbulást!
2013. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy folyamatosan fáj! De ha eddig nem fájt semmi baja nem volt, és éjjel áll bele, mit vártok mit csináljak?
2013. dec. 19. 14:59
 4/14 anonim ***** válasza:

Jajj de buta vagy!

Mégis mit csinálj vele?

Elmész fogorvoshoz, és megmondod neki, hogy abba a fogadba éjjelente beleáll a fájdalom. Na bumm! Hitted volna?

2013. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit? A fog akkor is fáj valami miatt és tök mindegy hogy nappal vagy éjszaka. Lehet, hogy most csak néha fáj éjjelente, de ha nem mész el fogorvoshoz, akkor majd nappal is fog fájni egyre többször és folyamatosan. Amúgy is ajánlott a terhesség alatt legalább egyszer elmenni fogorvoshoz. Menj el most és jelezd neki a problémát. Én biztos nem várnám meg az ünnepeket! Ennél jobbat itt senki nem tud javasolni neked!
2013. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem szedni a kálciumot,és egyáltalán nem fáj a fogam és az ínyem sem vérzik. :)

Egyébként igen, simán felkelek megenni egy lekváros kenyeret hajnali 2-kor :D

35 hkm

2013. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira fáj, hogy "szétesik"az arca, akkor ott komolyabb a probléma és nem hinném, hogy a kalcium használ. Miért nem akarsz elmenni amúgy fogorvoshoz? Legalábbis nekem ez jön le az egészből. Amúgy én parodontax fogkrémet használok és az megszüntette a fogínygyulladásom. :-)
2013. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm az 1-2 lenéző választ!

Mint már mondtam,nem fájt előtte éjjel 3 kor keltem fel arra hogy borzalmasan fáj az egyik fogam! És ilyenkor mi mást lehet tenni mint gyógyszert venni be rá és várni....ezt tettem én is és e közben írtam ki a kérdést hisz hajnal 3 kor egy doki sem fogad! egyébként már kihúzták...szóval nem kerülöm a fogorvost!


csak gondoltam más is volt már olyan helyzetben hogy felébred a fájdalomra és épp nem tudja abban a pillanatban kihúzatni...

2013. dec. 19. 18:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Értem. Mi kérünk elnézést, hogy segíteni akartunk. Tényleg. És azért is, ha lenézőnek találtad a válaszokat. Biztos velünk volt a baj. Azért is bocsi, hogy jobbulást kívántam. Lehet, nem kellett volna...
2013. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jah és ha ilyen választ vártál: Mit tegyél? Ha éhes vagy, egyél. Még hat a gyógyszer, nézz tévét, olvasgass, sétálj stb. Jah és eszedbe ne jusson ám másnap felkeresni a fogorvosod, inkább cseszegesd itt a jószándékú embereket.
2013. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!