Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismerős másnak is ez a probléma?

Ismerős másnak is ez a probléma?

Figyelt kérdés

Terhesség alatti fogfájás, éjjel arra ébredsz hogy majd szétesik az arcod a fájdalomtól, éhes vagy, álmos vagy nyűgös vagy, a gyógyszer amit vehetsz be vagy nincs otthon vagy nem használ...?

Ki mivel üti el így az idejé, amíg hat a gyógyszer?

Ne írjátok a fogorvost mert éjjel 3 kor nincs az a doki, aki felkel egy fog miatt :)


2013. dec. 19. 04:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

azien :D mé nektek áll feljebb?

4 es válaszoló szerintetek olyan hasznos választ adott?

Nyilván eszek ha éhes vayok, bár nem tudom nektek fogfájással eyütt hogy megy. eyébként meg arra voltam kíváncsi ki mivel üti el az idejét, amivel lealább még a figyelmét is eltereli valamennyire.

de írtam, már kihúzták...

2013. dec. 20. 07:31
 12/14 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy bugyuta kérdésre csak bugyuta választ kaphatsz. Így kellett volna feltenned a kérdésed, hogy értelmes legyen:" Ma hajnalban iszonyat fogfájásra ébredtem. Nem volt itthon gyógyszer sem. Holnap reggel rögtön megyek fogorvoshoz, csak addig adjatok tanácsot, mivel üssem el az időt, mivel tereljem el a gondolataimat.." Ennyi. Ez egy értelmes kérdés, amit nem lehet félreérteni. Mondjuk én hajnalban ezt fel sem tettem volna, hiszen nem sok mindenki van ébren, hogy válaszolni tudjon és amúgy is pár óra múlva megoldódik a probléma. Ha meg általánosságban akartad kérdezni, így kellett volna: :Ti mivel ütitek el az időt, ha éjjel arra ébredtek, hogy fáj a fogatok, de éppen nincs itthon gyógyszer és csak reggel tudtok fogorvoshoz menni?"Azt is írtad, hogy éhes vagy, mit csinálj... Őszintén nézz magadba! Egy ilyen kérdésre, milyen értelmes választ vársz? Ha azt írjuk, próbálj enni, akkor azért ordítod le az ember fejét, de ha azt tanacsoljuk, hogy bírd ki, akkor meg az a probléma. Nincs harag, betudom a fájdalomnak és a korai órának, álmosságnak ezt az értelmetlen kérdést, amire lelkiismeretemre legyen szólva, már elsőnek is megpróbáltam normálisan válaszolni, de legközelebb kérlek, törekedj a részletes és pontos megfogalmazásra. Nekem is fájt néha éjjel a fogam amúgy. Én olvastam. Engem az kapcsol ki. Másnap meg keltettem a párom korán, hogy induljunk az orvoshoz. Még annyi, hogy nálunk éjjel is van fogászati ügyelet, így oda is el tudok menni, de nyílván az ember azért inkább vár reggelig, mint éjjel utazgasson. Érdemes lenne utánajárnod, hogy nálatok van-e ügyelet. Örülok, hogy már nem fáj a fogad, remélem nem is lesz ilyen panaszod már a terhesség alatt! Minden jót neked!
2013. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem az első válasszal volt a problémám, hanem pl. annak a válaszolónak az írásával aki rögtön úgy kezdte hogy "de buta vagy"...

Egyébként volt gyógyszer itthon, amit terhesség alatt szerencsére használhatok, de éppen semmit nem használt.

Ügyelet nincs, kicsi város, fogorvosom is csak déltől rendelt aznap.

2013. dec. 22. 08:53
 14/14 anonim ***** válasza:
:-)
2013. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!