Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha volt egy élő, dobogó szívű...

Ha volt egy élő, dobogó szívű babám, aki egyszercsak felszívódott, akkor az orvosnak el kell küldenie a műtét után kivizsgálásokra? Ha igen milyenekre?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami történt!

Barátnőmnek volt ilyen, őt nem küldték vizsgálatokra.

Saját kérésre csináltak neki hormonvizsgálatot.

Érdemes megnézetni,hogy megfelelő-e a szervezetedben a sárgatest hormon mennyisége,mert ez az ami az embriót ellátja ,megtartja a 12. hétig. Utána már a méhlepény veszi át ezt a szerepet.

Kérdezz rá a dokinál,hogy minek érdemes ilyenkor utánanézni.

Lehetett egy véletlen (egyszeri eset is).

2008. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ugy tudom jo pár vetélesnek meg kell lenni ahhoz ki vizsgálják mi a baj,sajnálom ami történt hány hetes voltál?
2008. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 vetélés után még nem vizsgálnak, betudják annak, hogy biztos valami nem jól feljődött, ezért a természet leállította a terhességet. Bíztatásul annyit, hogy a következő terhesség általában problémamentes. Sok szerencsét kívánok!
2008. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8 voltam. Köszönöm a válaszokat.
2008. júl. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!