Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ilyen keveset...

Másnak is ilyen keveset mocorog mostanában a babája?

Figyelt kérdés
24hetes vagyok eddig annyira aktív volt a pocak lakóm most meg egy két napja érzem hogy mozog csak sokkal kevesebbet, lehet annak is betudható hogy neki álltam a karácsonyi nagy takarításnak???Bár eddig ha takarítottam vagy bármit is csináltam akkor is éreztem Őt!!!
2009. dec. 6. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nekem is vannak ilyen napok, bár nem a mostaniak. Három napja rengeteget ficánkol, de volt olyan hogy csak párszor éreztem. Ez teljesen normális, csak mozogjon az a lényeg! Talán most lustább egy kicsit, nekünk is vannak ilyen napjaink.

27 hetes

2009. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több minden is lehet mögötte. Állítólag front van, ez is zavarhatja, vagy pedig ha többet mozogsz, takarítasz, akkor nem mocorog annyira. Pihenj meg egy kicsit, feküdj hanyat, simogasd a hasad, és hamar "válaszolni" fog.
2009. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat remélem ma már kicsit aktívabb lesz ma nincs nagyon semmi dolgom azon kívül hogy a két másik gyermekem teljesen lefoglal:)Mindenkinek boldog babavárást!
2009. dec. 7. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!