Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 lassan 29 hetes leszek egy...

28 lassan 29 hetes leszek egy hónapja sokkal többet mozgot a babám mint mostanában, egy nap egyszer mozog és akkor is keveset és picit vagy csuklik, kicsit aggaszt, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 05:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetni akarlak, de ha még nem tetted meg, mindenképpen szólj az orvosnak, hogy kevesebbet mozog. Rendszeresen számold, hogy naponta mennyit mocorog (naponta 1x, 2x 1-1 órán keresztül jegyezd fel a magzatmozgásokat). Figyeld a súlyodat, ha stagnál vagy fogyni kezdesz, azonnal irány az orvos.
2009. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Jó ha figyeled a mozgásokat, de nem kell aggódnod túlságosan szerintem. A baba mérete egyre jobban nő és kezd egyre kevesebb helye lenni odabent, nem tud úgy "úszkálni", ficánkolni mint korábban. Ha pedig érzed, hogy csuklik az jó jel, mert akkor nyeli a magzatvizet és ezzel fejlődik az emősztőrendszere és a tüdeje is. A babák sem egyformán aktívak minden nap, mikor a kisfiammal voltam terhes először Én is megijedtem, mert volt egy olyan hét (pont az államvizsgám után), mikor alig éreztem a baba mozgását, aztán meg úgy beindult, hogy kamatostul bepótolt mindent, majd kirúgta az oldalamt. De az a hét nekem is rossz volt. De ha nem vagy nyugodt, akkor szerintem menj el az orvosodhoz, ő csinál majd egy Uh-t és megnézi a babát.

14 hetes kismama

2009. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!