Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában, már igy a vége...

Mostanában, már igy a vége felé kevesebbet csuklik a babám. Ez most mit jelent? Ilyenkor már nem kell sokat csuklania? 37 hetes vagyok

Figyelt kérdés
mert a 8.ik honapba még mindennap 3-4 szer éreztem a csuklását.most már csak napi 1 szer,vagy 2 naponta.ez nem baj?mert már szimte hiányzik.
2009. dec. 13. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Biztos érettebb már a tüdeje. Enyém sem csuklik annyit. A pici fiam csuklott, de ő a megszületése után is sokat csuklott, büfizett.
2009. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én holnap töltöm a 37 hetet de az én babóm sem csuklik annyit mint régen!Nem tudom hogy normális-e?!
2009. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 29h km vagyok,de az én babám még eddig nem is csuklót!

2009. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem még csuklást eddig.


26. hetes km

2009. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én sem éreztem még csuklást, 30.hétben vagyok. éppen pár napja jutott eszembe, hogy ez vajon nem probléma?
2009. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak 33 hetesen kezdett el csuklani, most vagyok 34+1, de még csak összesen 4-szer éreztem. (A 26.,29. héten még nem elég fejlett a tüdeje a csukláshoz, nekem legalább is azt mondta a doki, amikor kérdeztem miért ilyen későn kezdte el.)
2009. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok, nekem pont ugyanígy van! Eddig napi 3-szor csuklott kitartóan, még éjszaka is felébresztett vele, most meg napi egyszer vagy egyszer sem. A napi mocorgás viszont megvan, úgyhogy gondolom jól érzi még magát odabent!
2009. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!