Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más babája is keveset mozog...

Más babája is keveset mozog mostanában?

Figyelt kérdés
Tegnap és ma is olyan keveset mozgott,máskor meg meg sem áll!Remélem nincs baja!28 hetes kismama
2010. nov. 28. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szintén 28 hetes vagyok, és az én babám sem túl aktív ezen a hétvégén. Lehet, hogy érzik az időjárást. :)
2010. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is változó, van, hogy pár napig alig mozog, aztán megint beindul. 31 hkm
2010. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Énis az időjárásra tippelek!Olyan bolond idő van!
2010. nov. 28. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kisbabám is csak reggel jelentkezett be, meg amikor ebédeltem. Na, meg most este, amikor jött az "apasimi". :)

Mondjuk nekünk is csendes hétvégénk volt, a hó miatt begubóztunk, filmet néztünk, aludtunk, úgy tűnik, csatlakozott hozzánk aktivitásban.

2010. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most tettem fel hasonló kérdést?Annyi különbséggel hogy nekem mindig lusta a babám.Rengeteget mozog, de csak mozog nem rugdos,és ez így megy már egy jó ideje.29 hetes kismami
2010. nov. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!