Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is kívánja a kólát?...

Más is kívánja a kólát? Mielőtt várandós lettem nagyon keveset ittam, de mostanában van, hogy egy nap két pohárral is iszom. Lesz valami baja a babának? Kávét, stb. nem fogyasztok, teát is csak csipkebogyót. 17 hetes kismamma

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ennyitől még nem lesz baja, de azért próbálj ne minden nap kólát inni.Én is szoktam, de inkább csak ha nehezebbet eszek, akkor jól esik.A sok cukor miatt nem túl előnyös.A koffein nem olyan vészes.Ja meg a sok szénsav sem jó, mondjuk én is szénsavas vizet iszok jobban.
2009. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
sajnos lehet baja. én soha nem szerettem a kólát, de terhesség alatt kívántam. a doki azt mondta, nagyon egészségtelen. az egyébként is gyorsan romló fogak, hamarabb romlanak. és a babának a csontozatának se jó. annó volt egy vizsgálat. egy éjszakára beletettek egy kólával teli edénybe nyers húst, másnapra csak pempő maradt belőle.
2009. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ketteske ***** válasza:
Én is ugyanigy voltam a kólával. Terhesség elött semmi, aztán meg nagyon kivántam, és a barátnőm is igy van vele. Ekkora mennyiségtől nem lesz baj szerintem se.
2009. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon kívánom sajna...első terhességemnél is nagyon jó volt eleinte a hányingeremre, meg most is és mindig eszembe is jut.

De most már igyekszem nagyon nagyon ritkán inni, mert a fiammal 3 fogam is kilyukadt egyszerre gyors egymásutánban és a foszforsav nagyon nem tesz jó:(

2009. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne igyál kólát, mert a foszforsav csökkenti a calciumszintet, arra pedig most mindkettőtöknek fokozott szüksége van.
2009. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem kellene kólát inni! Volt, hogy én is kívántam, de ellent tudtam állni! Valóban igaz a kísérlet, miszerint egy pohár kólában még a csirke csont is szétment! Gondolj bele, mit tud okozni egy felődő magzattal. Bár nem közvetlenül érintkezik vele, de a véredben minden benne van!!!
2009. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Egy pohár colától semmi bajotok nem lesz!
2009. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,

En azt hittem csak en vagyok ilyen...az egesz terhessegem alatt iszonyatosan kivantam a colat...a terhessegem elejen napi 3-4 dobozzal ledontottem, de ugy hogy kibontottam es egy huzasra ledontottem...aztan volt egy idoszak amikor a mekis colat kivantam...na szoval en vegig ittam a colat, es a kisfiam makk egeszseges. mar 9 hetes nagyfiu :)

2009. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!