Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a haskeményedés?...

Milyen érzés a haskeményedés? Hány hetes kortól gyakori?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!nekem olyan volt,mintha egy lufit kezdenének szép lassan felfújni a hasamban.Pár másodpercig tartott,de néha a vége felé kicsit kellemetlen volt.
2009. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. 14 hetesen kezdődött, akkor még csak akkor keményedett a hasam, amikor nagyon elfáradtam, megterheltem a szervezetemet (pl.lakásfelújítás).

Most már néha sokáig tart és fájdalommal is jár, máskor pedig csak érzem, hogy kemény, és furcsa érzés, de nem fáj.

Hogy milyen? Kőkemény a hasam :)

32 hetes

2009. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy belső érzés, amikor azt érzed, hogy egy nagy gombóc lett a hasad, ami kő kemény. Nem feltétlenül jár fájdalommal. Pár másodperdig tart. változó, hogy mikor jelentkezik, nekem kb. 25 hetesen kezdődött. Később járhat kisebb görccsel is, ami már arra figyelmeztet, hogy kicsit vissza kell fogni a lendületből, többet kell pihenni. A magnézium a legjobb rá, van különböző dózisú van, és az 500 mg-osat eszem naponta háromszor, és így nem keményedem, vagy csak ritkán.

(30 hetes mami)

2009. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!