Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a haskeményedés?...

Milyen érzés a haskeményedés? Létezik, hogy nekem még nem volt 34 hetesen egyszer sem?

Figyelt kérdés
körülöttem mindenkinek volt/van,van olyan akinek 25-26hetes korától..nekem még egyszer sem.vagy lehet nem eszem észre??
2011. máj. 18. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elsővel nekem sem volt soha:) jóslóm is csak 2x (1 a 38. és 1 a 39. hét elején):) Hát,mit ne mondjak... nem is volt brutális a szülés! Szinte kipottyant belőlem a bébynk :D


Ne aggódj,nem kell mindenkinek keménykednie!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is csak a 35-36.héten volt először. Én sem tudtam, hogy milyen, de hidd el, ha keményedni fogsz, akkor rájössz hogy az az. Az egész pocakod elnehezül, és olyan lesz mint egy nagy kőtömb. Boldog babavárást!37 Hkm
2011. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Létezik, hogy neked nem volt! Nekem egyáltalán nem volt a terhességem alatt.
2011. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 alaszka ***** válasza:
Jó nektek, nekem már kb 25. héttől volt, mindkét terhességnél. Most 33 hetes vagyok, vannak, bár a magnézium visszatartja valamelyest. Nem fájdalmas, picit kellemetlen, mintha az összes vér a hasadban gyűlne össze, és olyan vákumszerű összehúzódást érzel, alakra meg összeugrik a hasad, és kőkemény. Ilyesmi lesz a szülés közben a fájás, csak az már fáj is...
2011. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pl fájdalom nélkül keményedek. Fene tudja mióta... Most derült ki, amikor elkezdett feszülni is keményedés közben. Egyébként ha nem teszem oda a kezem akkor nem is veszem észre.

30 hkm

2011. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor ezek szerint észrevenném.. mitől függ,h kinek van, vagy nincs??
2011. máj. 18. 20:45
 7/7 alaszka ***** válasza:
Függ szerintem alkattól is, meg aktivitástól is, életmódtól is. Nekem pl. ha sokat állok, vagy nehezebbet csinálok, akkor gyakoribb lesz és főként este, és inkább hanyatt fekve jelentkezik. Azt olvastam, hogy ezek készítik fel a méhet a szülésre, és ha csak néhány van naponta, az normális. Az a baj, mikor nagyon gyakori, mert ezektől hamarabb kinyílhat a méhszáj. Nekem az elsőnél ezt eredményezte. Ha nincs, az biztos nem baj! Mondjuk szerintem ezt nem lehet nem érezni, ha van, akkor felismered az érzést.
2011. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!