Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen haskeményedés, és...

23 hetesen haskeményedés, és szúró érzés normális? Sokszor ott lenn fáj, de a hüvelyemet is érzem. A szeméremcsontom is fáj. Van valaki így, vagy csak én?

Figyelt kérdés

Kelleténél nagyobb a pocakom is,mert uh,és doki szerint nagy babára kell számolni.

Akkora pocakom van,mint aki mindjárt megszül!

Ismerek olyat aki sokkal kissebb poacakkal ment szülni...

Lehet ezért érzem ezeket???


2010. júl. 18. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem is fájt sokszor a szemérem csontom, meg úgy éreztem, mint aki túl sokat ült a biciklin. Ez már a kezdeteknél előfordult hetekig fájt, aztán elmúlt egy hónapra, aztán megint előjött, de úgy a 30. héttől ilyet nem tapasztaltam. A hüvelyem az elején nyilalt, arra azt mondták, nő a méhem. Most 1 hete is nyilalgatott egy picit.

Mindenkinél természetesen más más tünetek vannak.

Minden jót kívánok!

36+5 hetes km:D

2010. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Én is 23 hetes vagyok, hatalmas pocakkal:) a szúró érzést valamelyik oldalt érzed? Mert ha igen, az lehet a méhszalagod is, nekem is néha úgy beleszúr hogy összegörnyedek. Neked első baba lesz? Nekem 2. Mikorr vagy kiírva? Én nov.16.

2010. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első:

Köszi ahasznos választ:)Hamarabb szülsz,így kellemes további várandóságot,és könnyü,szép szülést kívánok!:)


Kedves 2.:)

Én is nov.16-ra vagyok kiírva:)

Lehet egyszerre szülünk?

Nekem Ő már a3.baba,mert az előző házasságomból van 2 lányom.Páromnak nincs gyereke,ez lesz az első-és közös is.

Hány éves vagy?Hová valósi?Milyen nemű a baba a pocidban?

Nekem Ő is ha minden igaz kiscsaj lesz:)

2010. júl. 18. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!