Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok és mostanában...

23 hetes vagyok és mostanában szagtalan, kissé sárgás folyásom van. Természetes ez vagy szóljak az orvosomnak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta, természetes, szülés után el fog múlni.
2009. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en szolnék,nekem nem volt semmilyen folyás.
2009. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem viszketsz, nem okoz problémát, akkor normális.
2009. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
állítólag ha szagtalan és normális folyás állagú,akkor nem baj,de én azért megemlíteném az orvosnak,biztos ami biztos!
2009. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha színtelen, nem szagos és nem okoz problémát, akkor elméletileg természetes. Nekem az elejétől van és egyre több. Akárhányszor mondtam a dokinak, hogy van, de nincs semmilyen más tünetem, megnézett és azt mondta, hogy nincs semmi gond. A bővebb folyás a terhesség alatt teljesen normális. 33 hetes kismami
2009. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem már 13 éves korom óta kissé sárgás színű...most 29 éves vagyok!:)

Hogy baj-e?Nem tudom!

18h

2009. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hát elég valószínű, hogy nem, ha tényleg szagtalan, de az orvosnak érdemes mindenképpen megemlíteni, ha ott jársz. Mindig érdemes mindent amit gondolsz megbeszélni, megemlíteni. Senki sem fog hülyének nézni, és csak nyerhetsz vele, akár tapasztalatot.

33éves 2gyerekes apuka :)

2009. dec. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!