Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok és mostanában...

35 hetes vagyok és mostanában minden idegesit, ilyenkor ez természetes hogy ennyire feszült vagyok? és a másik dolog, a rögeszmém lett hogy a barátom lehet megcsal?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy természetes-e, mert én eléggé idegeskedős tudok lenni, de pár hete olyan nyugalom szállt meg, nem is értem.. De szerintem a terhesség alatt ez mindenkinél változó. Miből gondolod, hogy megcsal a barátod? Amúgy szerintem azt nem gondolnád, hanem éreznéd, szóval nyugi :) !!

Én is 35 hetes vagyok :)

2009. jún. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért mert volt rá példa nem olyan rég és azota nem tudok megbizni benne
2009. jún. 7. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak 16 hetes vagyok, de engem szinte minden felidegesít! Egyfolytában úgy érzem, hogy mindenki ellenem van és senki sem ért meg, ettől aztán még rosszabb a helyzet. Nagyon kevés ember vesz körül akikkel nyugodtan beszélhetek és megértenek.

Nem is csoda ha feszült vagy én totál kiborulnék ha megcsalna a párom. Bár amilyen ellenszenves velem most én már azon gondolkozok, hogy elhagyom őt, ugysi csak idegesít... Ülj le és beszélj a pároddal, neked most tényleg nyugi kell! Kitartást!

2009. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!