Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok,...

29 hetes kismama vagyok, természetes hogy mostanában émelygek egy kicsit?

Figyelt kérdés
Már a 14. hét óta nem volt hányingerem, most meg két napja olyan nem az igazi a gyomrom.Néha émelygős, de nem nagyon.Enni birok.Fáj a torkom is kicsit, lehet azért?Remélem nem jön elő a hányás megint.
2009. jún. 12. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet az émejgés attol is hogy leesik a vérnyomásod vagy a cukrod nálam ezek voltak a problémák és még meg nem szültem elöjöttek igy mindig vittem magamal valami édes innivalot ha mentem valahová mert ha rosszul éreztem magam ittam egy pár kortyot az segitet de volt hogy a vérnyomásom leeset na akkor le kelet ülni gyorsan akár a földre is a gyomrodba az émejgést meg okozhatja a baba rugtosása is ne aggodj két gyerekes anyuka
2009. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valamit ettél vagy vírus okozza. Nem hiszem, hogy a terhességgel lenne kapcsolatos.


Valamikor 30-valahányadik héten nekem is volt nagyon erős hányingerem, erős gyomorgörccsel, hányással. Megijedtem, hogy elindul a szülés ettől, de nem történt semmi végül. Másnapra már nem is emlékeztem a dologra.

2009. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért nem olyan vészes, most is jót ettem, csak néha beémelygek.Majd elmúlik.
2009. jún. 12. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!