Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyien vagyunk akik NEM...

Mennyien vagyunk akik NEM adatták be a H1N1-t?

Figyelt kérdés
Nemrégen tettem fel kérdésben az ellenkezőjét és 19-en vannak az oltottak, most arra lennék kíváncsi mennyi jön össze a nem oltottakból! Kérem csak azok írjanak akik nem oltottak és csak annyit hány hetesek komment nélkül! Köszönettel!
2009. dec. 4. 21:41
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
50%

Nem fogom oltatni magam, bár tudtommal a terhesség első trimeszterében nem is szabad, (most vagyok 5 hetes)

de én később sem fogom.

2009. dec. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
27%
Az oltottak szerintem nem csak 19-en vannak, csak unják már a témát és inkább terhességgel kapcsolatos kérdésekre válaszolnak, nem olyanra ami már megint szítja a feszültséget a kismamák között.
2009. dec. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
59%
Én sem oltattam be magam!35+6
2009. dec. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
59%

Én is féltem a babám a nem ismert és esetleg később jelentkező mellékhatásoktól, tehát NEM oltatok!

30 hetesek

2009. dec. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
30%

7:24-esnél a pont.

Én oltattam, körülöttem minden ismerős kismama is.Egyszerűen mi már nem idegeskedünk rajta, és felszabadult kismamák vagyunk. Volt jó orvosunk, aki mindent elmagyarázott, az oltással kapcsolatos tévhiteket is.

Aki nem oltatott, azt is megértem. De minek esünk ezen állandóan egymás torkának?

2009. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagyok beoltva.

32 hetes kismama

2009. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
40%
Én sem oltattam, 18 hetes km, de a férjem be van, mivel olyan környezetben dolgozik ahol rengeteg ember megfordul, a szüleim és anyósomék jövő héten fognak
2009. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
74%

Szia, én nem vagyok terhes, de van egy 12hónapos kisfiam. Nekem ez az egész nagyon üzletszerű. Ahol lakom, elvileg járt volna az ingyenes oltás, de mégsem kaptunk, mert nem jogosultsági, hanem gyorsasági alapon oltottak ingyenesen!

A kisfiamat nagyon féltem, de főleg a nem várt mellékhatásoktól!

Ezen kívűl az alábbi link érdekes. Ez miért nincs a híradóban????


[link]

2009. dec. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
60%
Igaz, hogy én az ellenkező tábort képviselem, mert én oltattam, csak azért irok, mert engem meg már marhára nem érdekel senkinek a véleménye , aki nem oltat. Még van 4 hónapom , nem akartam végigrettegni, elegem volt már hogy iszonyodtam az emberektől és nem mertem az utcára se kilépni. Megnyugodtam, hogy beadattam és az én környezetemben sorolhatnék még legalább 10 kismamát a 14 hetestől a 36 hetesig, akik ugyanezt tették éppen azért mert kivoltak és féltek. Én innentől kezdve nem foglalkozom a témával és ők sem, mindeneggyen élvezni próbáljuk a terhességünk minden egyes percét. Szerintem előbb-utóbb már senki más nem fog ezzel a témával foglalkozni, mint azok akik nem oltattak. Tudom, hogy addig még nem kérdeztem meg genetikusokat, nőgyógyászokat, stb. ( legalább 15 orvost) a témában én is ezt tettem és totál be voltam kattanva. Én jobbnak látom igy és nem is érdekel már senki véleménye. Hallgattam egy csomó laikussal szemben egy rakás szakemberre. Mindenkinek jó babavárást és kívánom, hogy tűnjön el ez a virus olyan gyorsan , ahogyan jött!!! 24 hetes km.
2009. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó vagyok! És még annyit szeretnék, hogy van két kicsi gyerekem , nekem rájuk is gondolnom kell. Nem szeretnék az az egy ember lenni, aki lélegeztetőre kerül. Ha esetleg a babám meg is marad a férjem nevelheti fel egyedül a 3 kicsi gyereket.
2009. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!