Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyien vagyunk akik NEM...

Mennyien vagyunk akik NEM adatták be a H1N1-t?

Figyelt kérdés
Nemrégen tettem fel kérdésben az ellenkezőjét és 19-en vannak az oltottak, most arra lennék kíváncsi mennyi jön össze a nem oltottakból! Kérem csak azok írjanak akik nem oltottak és csak annyit hány hetesek komment nélkül! Köszönettel!
2009. dec. 4. 21:41
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
17%
Te mennyire primitiv lehetsz hogy nem tudsz dönteni. A gyereked sorsáról is mások fognak dönteni?
2009. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
71%

en sem oltatok, eszembe sem jut es meg csak el sem bizonytalanodtam!

boldog es egeszseges babat kivanok mindenkinek!

25 km

2009. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell vitatkozni. Mindenkinek magánügye hogy oltat e vagy sem
2009. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
74%

21:56_os!Hol írja a kérdező,hogy a válaszok alapján akarja eldönteni,hogy oltasson-e? Én nem látom sehol!

Na mindegy! Én sem oltatok!

2009. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
38%

ma 21:51!

Szia, szeretném megkérdezni, miből gondolod, hogy az ismerősöd az oltástól vetélt el? Gondolom, ez nem bizonyított tény, vagy igen? És ha tudnád (tudnánk) az összetételét az oltóanyagnak, akkor értenénk, hogy mi van benne? Azt hiszem, a lakosság 99%-a valószínűleg nem.

Nem tudom, hogy pánikkeltés-e, de nem ez az első járvány a világtörténelemben, ami miatt sokan halnak meg.

Nem féltek?

Én beadattam. Úgy érzem, így kisebb az esélyem arra, hogy beteg legyek. (igaz, nem vagyok terhes, nem tudom, hogy a kérdés csak kismamáknak szólt-e.)

2009. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk a családban senki sem oltatott.3 hós baba anyukája.
2009. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Én nem ezek alapján fogok dönteni hidd el csak nem hiszek a médiának, gondoltam akik itt vagyunk ezen az oldalon mi egymás között megnézhettük volna mennyien vannak ezen és a másik oldalon! De ha zavart a kérdés bocs! Egyépként már van egy gyerkőcöm és hidd el nála sem mások döntöttek helyettem!
2009. dec. 4. 22:07
 18/53 anonim ***** válasza:
45%
én még nem és nem akartam, de az a sok kórházban lévő kismama elgondolkoztat. a sima influenzától nem került ennyi kismama kórházba.
2009. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
67%

Csakis a kérdezőnek:

Nem oltatok, nem is fogok se én se a közel s távoli rokonságom. 39 hetes km

2009. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
66%
Nem oltatok, 16+4
2009. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!