Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyien vagyunk akik NEM...

Mennyien vagyunk akik NEM adatták be a H1N1-t?

Figyelt kérdés
Nemrégen tettem fel kérdésben az ellenkezőjét és 19-en vannak az oltottak, most arra lennék kíváncsi mennyi jön össze a nem oltottakból! Kérem csak azok írjanak akik nem oltottak és csak annyit hány hetesek komment nélkül! Köszönettel!
2009. dec. 4. 21:41
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
62%
Ha olyan veszélyes a járvány, miért nem kötelező az oltás?
2009. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
65%
Én sem oltatok és a környezetem sem. 32 hetes
2009. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
67%

Bocs, hogy nem csak a kérdésedre válaszolok.

De én ezért nem oltatok:

- nem tudom mi van benne, de 20x annyi higanyszármazék, mint ami normális lenne

- ki tudja mit okoz késobb

- nem bizonyitottan ugyan, de tobben vetéltek el az oltás után(persze ez nem lesz bebizonyitva soha)

-külföldön nincs ekkora hisztéria(van ismim kisgyerekes angliában és németben is, nekik nem ajánlják...)

-ha elkapom, bár remélem nem akkor vagy kiheverem mint sokan, vagy ugy végzem mint kevesek, de még mindig több esélyünk lesz, SZERINTEM, mintha magamba nyomatok vmit amirol nem tudni, hogy mi az..


Jah és elegem van abbol, hogy mindenki megpróbál rábeszélni, rokonok barátok, ismerosok, mások meg lebeszélni.


A vélemény is olyan mint a segglyuk.Mindenkinek van belőle, de senki nem kiváncsi a másikéra.

Aki oltat. oltasson csak, mindenkinek szivejoga, de ne ugorjunk ezért egymás torkának, hogy ki miért mit csinál.Mindenki jót akar a babájának és cselekedjen e szerint!



Én igaz be vagyok kicsit tojva, de nem oltatok. 28 hetes vagyok, remélem őszintén, hogy minden rendben lesz.


Vigyázzatok magatokra!

2009. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
56%
:) Én nem kicsit vagyok betojva, de ÉN SEM OLTATOK! Kerülöm az embereket, erősítem az immunrendszerem és boldogságos terhességem van és lesz is :) És nektek is az lesz, felejtsétek el ezt az egész hisztérikát, éljétek boldog kismamakorszakotokat, fertőtlenítsetek, egyetek egészségesen, kiránduljatok nagyokat, kerüljétek a tömeget, viseljetek maszkot, öblítsünk napi egyszer sós melegvízzel garatot, használjunk tengeri orrsprayt, szedjünk - együnk sok c-vitamint, d vitamint, élvezzük a homeopátia lehetőségeit és már túlzásba is visszük így a felfújt járvány elleni védekezést :) Ezt komolyan mondom, nem lesz semmi baj! 23 hetes km
2009. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
53%
én sem oltattam be magam
2009. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerűen elképesztő, hogy léteznek még ennyire buta, primitív emberek, akik képtelenek felfogni, hogy mennyire veszélyes ez. Nekem 5 hónapos a babám, sajnos ő ugye még nem oltatható. Én a férjem és a nagyszülők mindenki be van oltva. Nem kellett felszólítani őket sem, VOLT ENNYI ESZÜK, hogy megpróbálják megvédeni az unokájukat... Szóval nagyon nagy felelőtlenség pici babával érintkezni oltás nélkül, na mindegyx kár is az időt vesztegetnem, ezeket az embereket sajnos majd az intenzív osztály meggyőzi, azért vigyázzatok magatokra
2009. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
61%
Igen, veszélyes, de kérdés, hogy melyik veszélyesebb. Úgy tűnik, a te kezedben számtalan bizonyíték van erre is arra is, hosszútávú tesztekkel alátámasztva. Vagy csak feltételezel? Inkább utóbbi, igaz? Ne haragudj, jól tetted, hogy beoltottad magad és családod, mi nem fogjuk. Szavaidból azt vettem ki, nem is vagy terhes. Így magzatod sincs. Nekünk van és féltjük a bizonytalanságtól, így óvjuk a biztossal! És jól mondta valaki, tesztelés van folyamatban, bízzunk abban, hogy az oltottak és nem oltottak is szerencsésen megússzák!!!!!!!
2009. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
83%
00.07-esnek válaszoltam.(00.12es)
2009. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
60%

Szia 29 hetes vagyok és nem oltatok.

És akit ismerek /jó pár ember/Senki nem oltat/

Jó egészséget mindenkinek és végre BOLDOG babavárást!

2009. dec. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!

Akkor te most oltattál vagy nem?Mert az ellenkező kérdésed is úgy tetted fel mintha oltattál volna!

De ezeket a válaszokat, ne vedd figyelembe, ha esetleg még nem döntöttél.

2009. dec. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!