Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyien vagyunk akik NEM...

Mennyien vagyunk akik NEM adatták be a H1N1-t?

Figyelt kérdés
Nemrégen tettem fel kérdésben az ellenkezőjét és 19-en vannak az oltottak, most arra lennék kíváncsi mennyi jön össze a nem oltottakból! Kérem csak azok írjanak akik nem oltottak és csak annyit hány hetesek komment nélkül! Köszönettel!
2009. dec. 4. 21:41
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
21%
Akár kezdheted az 5 haldoklóval, akik most az intenzív osztályokon fekszenek lélegeztetőgépen.
2009. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
16%
már csak te vagy egyedül - vigyázz
2009. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
53%
Én sem oltattam be magam, mert nem bizonyosodott be 19 év alatt, hogy szükségem volna rá. A szimpla influenza ellen sem voltam beoltva soha, mégis élek. Ettől függetlenül nem fosok be, ha mégis elvisz ez az új nyavalya. Ha harangoznak, akkor harangoznak; nincs mese.
2009. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
63%
Én sem vagyok beoltva! És nem is leszek... Több ember oltás után olyan beteg volt hogy a mentő vitte korházba, aki meg elkapta 3 nap alatt túlélte mint egy sima influenzát. Tüdőgyullasás meg bármikor lehet. 8 évesen átestem rajta és nem volt járvány. Én nem támogatom az oltást
2009. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...igen megtisztelő volt!
2009. dec. 4. 21:51
 6/53 anonim ***** válasza:
63%

Én sem oltatok. Több okból se!

1-titkosítva van az oltóanyag összetétele (Miért?)

2-nem tesztelték az oltást kismamákon és gyerekeken (Most meg lesz nekik a teszt, mert sokan feláldozzák magukat félelmükben.)

3-egy ismerősöm elvetélt az oltástól


Azért érdekes, hogy mostanában semmi mástól nem kerülnek kórházba/halnak meg csak a h1n1-től. Pánikkeltés az egész, félnek hogy a sok vakcina a nyakukon marad.

2009. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
62%
én nem oltattam be magam , közben megszültem, ha még két hónap van hátra, akkor sem oltattam volna be magam.
2009. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
-főleg az első kettő, elgondolkoztam vajon milyen emberek lehettek ha így reagáltok!
2009. dec. 4. 21:53
 9/53 anonim ***** válasza:
52%
Ne is törődj az ilyen rosszindulatú emberekkel! :)
2009. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
59%

15+4hetes vagyok.nem oltattam és nagy valószínűséggel nem is fogok!

csak így kommentár nélkül.Mert már elegem van ebből a sok H1N1 kérdésből!

2009. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!