Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számithatok az első...

Mire számithatok az első terhesgondozáson?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először SZTKba,de a fogadott orvosomhoz. Védőnőnél voltam, van màr kiskönyvem,voltam a hàziorvosnàl is...mire szàmitsak??11hkm
2014. jan. 21. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem adatfelvétel volt, adott időpontot UH-ra, megnézték a szívhangot, magyarázta, hogy mi után mi jön :)
2014. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem első alkalommal mintát is vettek rákszűréshez.
2014. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ràkszűrésem volt fél éve mar kérdezte...igen vizsgàlatra lettem volna kivàncsi hogy lesz e UH. Utoljàra 9 hetesen nézték...fogjàk?
2014. jan. 21. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvosnak van UH-ja, akkor megnézheti, de nem hiszem, hogy az SZTK-ban van a nőgyógyászaton. És úgyis el kell küldenie 12-13 hetesen külön UH-ra.
2014. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én orvosomnak pl van uhja minden uht genetikait is ő csinál. és nem kell időpont hanem mikor megyek és uh idő van pl 12 18 hetet betöltöttem és akkor megyek pont gondozásra szo nélkül megcsinalta.

Ha a te orvosod is egyben ultrahangozni szokott (van valami kodjuk h ki milyen uht csinalhat) és betöltött 11hét x napos vagy akkor szerintem genetikai 12.hetit megcsinalja vagy ad ra beutalot. de lehet azt mondja menyj vissza jövöhéten nem szeretik sűrün nézegetni uhval a babákat. tökre orvos és szokás függő dolog ez amugy. Nallunk egy helyen van a labor nőgyogyaszat és van egy röntgen- ultrahang is de ott csak hasi uht szerveket néznek,a babákat a nögyogyaszok nézik. Sztksan persze.

2014. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!El sem hiszem, de megnézték a babám, és méretei alapján már 12 hetesnek felel meg, így megcsinálták a genetikait és minden értékünk tökéletes!!!Megyünk nemsokára 4D-re is ahol szonográfus készít majd róla Uh-ot!Köszönöm!
2014. jan. 22. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!