Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 19. hetében úgy...

A terhesség 19. hetében úgy néz ki a fejlődés leállt ill. lelassult. Mi lehet ennek az oka? orvoshoz csak febr-ra van id. Pontom .

Figyelt kérdés

mellesleg a hasam nagysága alapján még valahol le is tagadhatnám, hogy gyereket várok.most vagyok 22 hetes.


én arra tippelek, hogy nincs bennem elég tápanyag (nemigen étkezem - napi egy főtt étkezés, de nem mindennap és az is legtöbbször tészta, vagy krumpli, szóval sem hús, sem zöldségek, sem gyümölcsök..)de vitaminokat szedek.

vagy stressz ? - családi körülményeim jelenleg katasztrófa.


de ha nem is a fentiek, bármi más oka lehet?

eddigi vizsgálati eredményeim AFP meg társai, mind jó értékeket mutatnak.


2014. jan. 7. 11:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#16

"Tegnapelőtt voltam ultrahangon, a feje 26+2 hetes, a combcsontja meg csak 25 hetesnek felelt meg."


Ha mész megint UH-ra megírnád légyszi, hogy a combcsont akkor milyen lesz?



és ha arra vonatkoztatunk, hogy én és a párom génjei, stb, ebből(a mostani UH eredményekből) lehetne következtetni a majdan esetleg alacsony növésre?

2014. jan. 11. 13:03
 22/23 anonim ***** válasza:

Ki van zárva, hogy megírja, mi mekkora lesz. Mégis minek, hogy még jobban parázz? Ezzel az állandó, hülyeségeken stresszeléssel teszed a legrosszabbat a babádnak. Hagyd abba.

Egyébként mi történik, ha alacsony lesz, vagy rövid lábú, vagy O lábú...stb? Akkor nem fogod ugyanannyira szeretni? Inkább a családi körülményeidet próbáld rendezni, ha van rá lehetőséged. És legalább olyan dolgokon ne idegeskedj, amin nem kell.

2014. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

nem idegeskedek, voltam a mostani UH-n, a magzat minden mérete megegyezik, sőt néhol nagyobb, a saját korának átlagban megfelelőjéhez nézve, sőt tesom totál makk egészséges magzatánál is jelenleg nagyobb.


és jelenleg a nem megfelelő táplálkozásom, egyéb körülmények, stb miatt aggódom a magzat felől, nem esztétikai okokból elsősorban.


amely körülményeket a mai állás szerint még mindig nem tudok megoldani :( lehet viszont más pedig megtudná a helyemben, ezért pluszba önváddal is tele vagyok.

2014. jan. 15. 10:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!