Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet hatni a...

Szerintetek lehet hatni a pocaklakókra? Beszéddel, vagy csak az érzéssel amit szeretnénk? Hallgatnak ugyan ránk?

Figyelt kérdés
Napok óta próbálunk rá hatni,h jöjjön minél hamarabb,még mielőtt látogatási tilalom lenne a kórházban,h Apuci is veleünk lehessen mikor megszületik!Nekem annyira fontos lenne!De ugyan ez hatásos lehet?
2009. nov. 27. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi hiába beszéltünk neki, ránk nem hallgatott. Pedig könyörögtünk neki, hogy forduljon meg, de nem akart, és így császárral született meg.
2009. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velük bezsélgetni, nekem pl. amikor ráfeküdt a vesevezetékemre és elbezsélgettem vele, megoldódott a probléma, mert a következő Uh-n már nem volt vesepangásom, viszont a terheségem végén amikor én is arra kértem jöjjön már, akkor sajna nem hallgatott rám és kivárta az idejét. Mindenesetre ne add fel és beszélgess vele (a férjed is odabújhat és mondhatja neki), de csak pozítívan. Könnyű és szép szülést kívánok jó egészséggel!
2009. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Hát nem tudom,de én is szoktam próbálgatni.Ha volt olyan nap mikor szerintem keveset mocorgott,magamban folyamatosan mondogattam neki,hogy csak kicsit,de rugdosson már,hogy tudjam minden oké.A férjem mindig mondta,hogy hagyjam már békén,mert ha keveset mozog azért "szekírozom",ha sokat,akkor meg arra kérem pihenjen inkább.Nst-n is sozktam kéregetni,hogy ne aludjon,mert akkor vissza kell jönni.Lehet,hogy hülyeség,de eddig bevált.:)

Szerintem hatással van rájuk,úgyhogy próbálkozz.

Látogatási tilalom esetén,ha apás szülés lesz,elméletileg oda beengedik,csa szülés után rögötn kitessékelik,és nem látogathat.

Ahol én szülök már látogatási tilalom van,de mivel nem apás szülés,ezért csak akkor láthatja apa,mikor hazaengednek.Fáj is a szívem miatta rendesen,de ez van.

Egy elméletileg holnap szülő kismami.

2009. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Igyekszem minél többször mondani neki,meg Apa is minden reggel odabújik és biztatja....

Csak remélem hatásos lesz,eddig nem nagyon!Persze Ő tudja mikor akar jönni,de azért meghallgathatna inket is!

Üdv

2009. nov. 27. 12:14
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást 12:12-es!

A szülésznő is ezt mondta,hogy a vajúdáskor meg a szülésnél ott lehet de utána már csak otthon!Nekem már ez is elég lenne,azt a pár napot meg csak kibírjuk amíg haza nem engednek!Csak a doki meg azt mondta Apa nem jöhet így be!Ezért vannak kétségeim!De igyekszem tudatosítani Fannikában ,h ez anyának is meg Apának is nagyon fontos lenne!

Mi elvileg dec 6-ra (jövő vasárnap)vagyunk kiírva,(ami Apa szülinapja)de a doki szerint meglesz hamarabb!

Én NST-n hiába mondom neki,h mozogjon,pedig ébren van!Amíg bent vagyunk nem hajlandó!Előtte utána virgonc,meg helyezkedik,de akkor!Már a nővérke is mondta,h látja előtte is utána is a hasamon,h mozog,de akármit csinálunk vele akkor sose!

Könnyü szülést kívánok!

2009. nov. 27. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,az én fiam abszolút hallgatott rám.Főleg a kiírt nap után.Ugye utána már 2naponta kell NST_re menni.És én az 1.ilyen napon mondtam neki,hogy kicsi fiam,neked ma(holnap) meg kell születned,mert anyának már nehézkes visszamenni a vizsgálatokra.És láss csodát,használt.26ra voltam kiírva,28án mentem az 1.nst-re és éjfélre beértem a szülészetre.Reggelre meglett.

tehát hajrá,beszélgess vele.Kérd meg :-)

2009. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!