Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták vannak, amik...

Milyen fajták vannak, amik CSAK rám hallgatnak?

Figyelt kérdés

Van a kutyám, és tanítottam sok trükkre, dologra. És jön a tesóm, és neki is simán megcsinálja. És elmegy sétálni, és simán elmegy vele a kutyám. Jó, ez nem tragédia, de én úgy szeretném, hogy csak nekem csinálja meg amit kérek tőle, ne mászkáljon el mással, akit jobban ismer.

Vannak ilyen fajták, akik nem engedelmeskednek csak úgy minden embernek?


2010. aug. 25. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nevelés, nevelés, nevelés kérdése.....
2010. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Vidd el egy hivatásos kutyatrénerhez. Akkor megtaníthatod neki hogy csak neked fogadjon szót.
2010. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Mármint a tréner :D
2010. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az angol cocker spániel kutyám volt ilyen. 11 éves koromtól 26 éves koromig élt, a szüleimre se nagyon hallgatott, és a húgomra se. Csak rám. Ő egygazdás kutya volt. Mint általában a spánielek. Csak nekem jött ki pl az álló autó alól.
2010. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Nevelés kérdése...
2010. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Ez egyáltalán nem csak nevelés kérdése... A kutyát megtaníthtod arra hogy ne menjen el mással mert nem szabad, de az fel sem ér ahhoz amikor a kutya egyszerűen születetten lesz*r mindenkit rajtad kívül. Nekem mudim van, és tökéletesen megfelel a leírásnak. Egyáltalán nem foglalkozik más emberekkel, hülyének nézi őket ha pl játszani akarnak vele, és ha nagyon nyomulnak akkor még egy harapást is kaphatnak. Lehet lepontozni de isteni érzés.

De sok ilyen kutya van még. Úgy keress rá hogy egygazdás kutyák.

2010. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Akiteki ***** válasza:
50%
Szegény tesó!
2010. aug. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó, jó de hogy neveljem meg a vizslám, amikor az köztudottan, mindent, és mindenkit szeret.
2010. aug. 26. 09:39
 9/12 anonim ***** válasza:
a kínai sarpey magának választ gazdát és onnantól csak a gazdijára hallgat! Ha kertesházba laktok tökéletes választás lenne!
2010. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek! Szegény tesó!!!!! Most azért gondolj már bele, egy családban éltek, és nem akarod azt, hogy ha te beteg leszel, vagy elmész koliba akkor is megsétáltassa valaki a kutyádat?!


És pont a tesóddal teszed mndezt? Rendkívül gyerekes viselkedés.


Én 27 éves vagyok, és visszaköltöztem egy kis időre a szüleimhez a kutyámmal, és tök örülök annak, hogy mindenki szereti a kutyámat, a tesóm is!!!! És pl nem rég műtöttek, mozdulni nem tudtam, és tök jó volt, hogy tesóm rátette a pórázt a kutyámra, és olyat sétáltak...:) Pedig egy némt juhászról van szó, aki szintén egygazdás kutya. DE! Én úgy neveltem, hogy ne legyen antiszoc, és szeresse a szüleimet, meg a nagyimat és TESÓMAT! Nekem ő a mindnem, és tök muris, amikor a két kan nekivág a világnak, és rohannak, mitn a félőrültek. Aztám én szólok a kutyának, és rohan eszét vesztve felém. De nagyon örül annak is hogy a tesómhoz is mehet. Így jó élni. Egy nagy családban. Ezt élvezi kutya is... Ezen gondolkozz el...

2010. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!