Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogamzás és a beágyazódás...

A fogamzás és a beágyazódás ugyanaz? Milyen korai tüneteitek voltak? Tesztelni mikor tudok leghamarabb?

Figyelt kérdés

Találtam egy ilyen táblázatot a HCG szintekről:

[link]


Itt a fogamzás óta eltelt napok számát a beágyazódástól értik, vagy az aktus után? Lehet, hogy buta kérdések, de már nagyon izgatott vagyok, hogy mikor csinálhatom az első tesztet. :)


2013. dec. 16. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az aktus után min. 2 héttel tesztelj.

A fogamzás lehet az aktus után akár 1-2-3 nappal is, attól függ, mikor lökődött ki a petesejt.

A beágyazódás később kezdődik, innentől mutat valamit a teszt.

Persze az is nagyon valószínű, hogy nem vagy terhes.

2013. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

aktus utánk kb 2 héttel trsztelj elöször, vagy a nemvart menstruacio elött 2nappal.

De persze valoban nem biztos hogy sikerült. anno nagy atatisztikai kutatásokat bujtam és talaltam egy elég meglepő kimutatást miszerint egy ciklusban csak 25% az esély a teherbeeséste és a megtermékenyülésekböl is csak 25% a születések száma...

Azért persze drukkolok hisz azon kevés szerencsésekhez szeretnél tartozni. A legjobb ha a ciklus közepe tajan vagytok együtt és az aktus utani 2hetes elsö tesztelés pont mensi elötti napokra esik..

2013. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A beágyazódás kb. 8 nappal a fogamzás után van (ami az aktus +-1 - 2 nap).

Tesztelni reggeli elsőből a nem várt menstruáció első napján tesztelj szerintem!


Nekem az ínygyulladás, a fáradékonyság és a sűrű pisijárat voltak az első tüneteim :)

2013. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja azt elfelejtettem leirni hogy a kettö nem ugyanaz sőt az aktus egy harmadik változo.

a fogamzás amikor a két sejt talalkozik ez lehet az aktus napja vagy utána is. a beágyazodás pedig innen kezdöthet csak majd kb 8nap mulva. tehát már kb1hetes a megtermékenyitett sejt mire beagyazodik és innen még egy hét mire elmarad a menzesz.kb. azért itt amint latod van pár nap különbség csúszás ezért szokták mondani hogy az elmaradt menzesz elsö napjan érdemes tesztelni...

2013. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!