Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a beágyazódás előtt cigizte...

Ha a beágyazódás előtt cigiztem, lehet baja a babámnak? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Nem terveztünk babát, beszéltünk már róla, de úgy gondoltuk, hogy majd jövőre, vagy két év múlva.

Tegnap kimozdultunk a csajokkal és bár alapból nem dohányzom, elszívtam kb 3-4 szálat én is.

Ma délután pedig pecsételővérzés jeleit észleltem. Az idő stimmel, egy hete voltunk úgy a párommal. Menzi nem lehet, mert hónap végén kell(ene) megjönnie.

Ha valóban baba van, akkor ugye nem lesz baja emiatt a cigaretta és alkohol miatt?

Hoztam chipset is a boltból mert úgy megkívántam, de a fent említettek után nem tudom, hogy megehetem -e.

A teszt leghamarabb mikor mutatja ki?


2013. dec. 15. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A terhesseg elso 4 heteben barmit eszel-iszol nem lesz hatassal a babara. A teszt leghamarabb a menstruacio elott 4 nappal mutatja ki, de ez attol is fugg, milyen markat veszel.
2013. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, a köldökzsinor a 6. héten alakul tehát addig semmi nem megy át a magzaatba. ezt jól kitalálta aze meberi szervezet, mert addifgra azért a legtbb kismama rájön hogy baba van és igy ezzel is védi öt. Tehát addig bármit eszel.iszol nem jut át hozzá. Utána csatlakozik rá a te anyagcserédre.
2013. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Vettem már egy tesztet, elég izgatott vagyok ez miatt. Bár lehet, hogy valami hormonális dolog volt, de az is hozzátartozik, hogy eddig még nem tapasztaltam ilyet. Nektek milyen korai tüneteitek voltak? :)
2013. dec. 16. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem volt, elso vagyok.
2013. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2013. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt és meg is jött végül rendesen.
2014. jan. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!